M.Normantas: apie ilgą buvimą nereikalingu, išsaugotą pasitikėjimą, kertinį karjeros sprendimą ir sugrįžimą į „Rytą“ (2) antra „MISsMATCH“ dalis

Lapkričio 23 d., 08:00
M.Normantas pasakojo apie etapą nuo sezono Kėdainiuose
M.Normantas pasakojo apie etapą nuo sezono Kėdainiuose
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Margiriu Normantu. Joje krepšininkas daugiau pasakojo apie savo etapą nuo išvykos į Kėdainius.

Tada „Rytas“ paskolino M.Normantą „Nevėžio-Optibet“ klubui. Jame tais metais kartu rungtyniavo ir kitas žaidimo laiko iki tol stokojęs žaidėjas – Tadas Sedekerskis.

„Truputį buvo gaila, kad neįsitvirtinau, bet suprantu trenerį ir komandą – turbūt nebūčiau davęs vau efekto. Gerai, kad Kėdainiuose pasistažavau, man to reikėjo. Prieš tai buvo visokių minčių, ir nusivylimo savimi, ir aplinkiniais, ir treneris maniau, kad neišleidžia specialiai. Bet taip juk nebuvo. Tuo metu buvau 11–12 žaidėjas, daug efektyvumo neduos. Gal netyčia iššovus būtų kas, bet kadangi to nebuvo, nežinau“, – svarstė jis.

REKLAMA

M.Normantas žino, ką reiškia vykti į peržiūrą Prienuose ir jaustis nereikalingu. Vis tik jis labai laimingas, kad galiausiai sulaukė šanso iš Panevėžio „Lietkabelio“, kuriame tapo labiausiai patobulėjusiu Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) žaidėju.

„Tai buvo kertinis dalykas mano karjeroje. Tai buvo labai geras atsispyrimo taškas. Buvo geras jau pirmasis sezonas, kurį nutraukė koronavirusas. Tada įsivažiavau, pamačiau, kad komanda faina, susižaidėme. Kadangi liko tas pats treneris, likau aš, daug pridėjo Europos taurė, įgavau pasitikėjimo, minučių – susidėjo visas į vieną“, – sakė jis.

M.Normantas pripažino, kad tik praeitą vasarą galėjo jaustis ramiai pirmąkart karjeroje – jis žinojo, kad be darbo neliks.

„Tai labai gerai, gali atsipalaiduoti. Nes kitaip galvoji: kažkaip reikia rasti darbą, gal kebabinėje padirbti“, – juokėsi jis.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 frazė, kad išvyksta iš „Ryto“ tam, kad grįžtų

02:20 įtampa, kai žaidi epizodiškai

05:00 kaip neprarasti pasitikėjimo?

06:00 išvykos į Kėdainius svarba

09:00 jausmas būti nereikalingu

11:00 šansas iš „Lietkabelio“ ir virsmas lyderiu

16:00 malonumas iš puolimo ir gynybos

19:00 pirma vasara, kuri praėjo ramiai

Pirma dalis:

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


Gairės: rytas, normantas
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti