0

M.Mažeika padėjo sukurti itin didelę staigmeną (2)

Spalio 8 d., 09:37
M.Mažeika pelnė 16 taškų („Facebook“ nuotr.)

Puikią ir sensacingą pergalę Vokietijos taurės aštuntfinalyje iškovojo Jėnos „Science City“ klubas, kuriam atstovauja Martynas Mažeika.

Lietuvio ekipa išvykoje po puikaus ketvirto kėlinio 94:91 (20:29, 21:24, 24:20, 29:18) nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkus.

M.Mažeika rungtyniavo 28 minutes ir per šį laiką pelnė 16 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/8 baudų metimai), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Dru Joyce'as, pralaimėjusių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Nathanas Boothe'as, įmetęs taip pat 22 taškus.