M.Kupšas: apie R.Javtoko alkūnes, pelningiausią atmestą pasiūlymą, įžūlius kinus ir klausimą, ar Lietuvoje gyvena drambliai (2) antroji „MISsMATCH“ dalis

liepos 20 d., 07:40
M.Kupšas prisiminė ir malonias, ir karčias patirtis
M.Kupšas prisiminė ir malonias, ir karčias patirtis
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Mindaugu Kupšu.

Joje aukštaūgis prisiminė, kaip vieną sezoną tavo progą žaisti pagrindinėje Kauno „Žalgirio“ komandoje, kurioje tuo metu buvo ir Šarūnas Jasikevičius.

„Pats pirmas įžengimas į areną kėlė daugiausiai streso, kai visus pamačiau. O toliau to buvo vis mažiau ir mažiau. Pirmose treniruotėse irgi kažkur bijai suklysti, kažką ne taip padaryti“, – sakė jis.

Pamokų M.Kupšas gaudavo ir iš trenerių štabo, ir veteranų, ir Roberto Javtoko. „Ir alkūnių gaudavau, ir šiaip judesių pamokydavo. Už aikštelės pamokų nebuvo, daugiau joje“, – šypsojosi centras.

REKLAMA

Kaip nesėkmingiausius karjeros metus jis įvardijo sezoną Austrijoje, kai serbų pripildytoje ekipoje jautėsi visiškai nesavas.

„Arnas Labuckas ten žaidė prieš tai, sakė: nejuokauk, nevažiuok. Bet nežinau, taip gavosi, kad išvykau pabandyti. Pabandžiau. Pirma mano karjeros karti piliulė buvo ten“, – pripažino jis.

M.Kupšas įvardijo, kad pelningiausias kontraktas, kurio jis atsisakė, buvo Taivane. Anksčiau jo agentas Evaldas Rimkus toje pačioje „MISsMATCH“ laidoje buvo minėjęs, kad kontrakto vertė perkopė 200 tūkst. JAV dolerių.

„Geri pinigai, nemaži, bet kadangi Kinijoje prabuvau pusantro mėnesio, buvau emociškai išsekęs. Nors visi sakė, kad ten kitas reikalas, bet sakiau viskas, grįžtu į Lietuvą“, – apie nuovargį nuo kinų kalbėjo jis.

Aukštaūgis pasakojo apie keistenybes Kinijoje, kai šis žaidė šios šalies antroje lygoje. „Nuskridome į rungtynes ir valgant vakarienę treneris klausia: pas jus miškuose vaikšto drambliai? Sakau ne, nėra tokių dalykų. Sako: keista“, – juokėsi M.Kpšas.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

01:00 – apie prisijungimą prie „Žalgirio“ pagrindinės ekipos ir žaidimą šalia patyrusių lietuvių

REKLAMA

04:00 – apie žaidimą su Š.Jasikevičiumi

07:45 – apie išvyką į Estiją ir nekokią patirtį Estijoje

14:25 – apie gerą žingsnį atvykti į Kėdainius

16:00 – apie nuovargį Kinijoje ir nežmonišką dėmesį

24:30 – apie kinų keistenybes

26:20 – apie sunkų sezoną Izraelyje ir Belgijoje

Pirmoje dalyje:   

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti