0
05-24, 22:00
0
0

M.Janningo tritaškis paskutinę sekundę išplėšė „Anadolu Efes“ komandai pergalę (4) J.Mačiulis nepelnė nė taško, statistika

Balandžio 21 d., 23:36
M.Janningas tapo mačo didvyriu (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Eurolygos ketvirtfinalio trečiajame mače patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose 72:75 (20:15, 10:17, 16:24, 26:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.

Ispanai serijoje iki trijų pergalių vis dar pirmauja 2:1, bet poryt, ketvirtadienį, mačas vėl vyks Stambule.

8 minutes žaidęs J.Mačiulis prametė 2 dvitaškius, 1 tritaškį, sugriebė 3, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, sykį prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes ir 26 sekundes „Real“ priartėjo (61:64), bet sėkmingos turkų atakos leido atitrūkti – 68:61. Svečiai neketino nuleisti rankų ir atsakė atkarpa 6:0, kuri leido beveik pasivyti varžovus – 67:68.

Likus žaisti 24 sekundes Dontaye Draperis sumetė abi baudas (70:67), tuo pačiu atsakė ir Rudy Fernandezas – 69:70. Likus 11 sekundžių Stratos Perperoglou ranka taip pat nesudrebėjo – 72:69.

Po minutės pertraukėlės Jaycee Carrollas tritaškiu išlygino rezultatą (72:72), tačiau per likusias 8 sekundes ataką surengė ir „Anadolu Efes“ klubas, kurią vainikavo Matto Janningo tolimas metimas, išplėšęs pergalę – 75:72.

„Anadolu Efes“: M.Janningas 21 (5/7 tritaškiai), N.Krstičius 17 (7 atk. kam.), C.Osmanas 8 (5 atk. kam.).

„Real“: S.Rodriguezas 17 (2/7 tritaškiai), S.Llullas 15 (2/7 tritaškiai, 5 rez. perd.), R.Fernandezas 12 (2/8 tritaškiai), J.Carrollas 9 (3/3 tritaškiai).