0

M.Howardo metimas išplėšė „Baskonia“ ekipai pergalę (26)

Gruodžio 6 d., 23:19
M.Howardas tapo mačo didvyriu

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (7/5) ekipa, kuri namuose 80:79 (10:18, 28:19, 19:18, 23:24) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (6/6) krepšininkus.

Nuo dvikovos pradžios į priekį šovusi „Fenerbahče“ 13-ąją minutę turėjo jau 15 taškų pranašumą – 31:16. Vis dėlto „Baskonia“ sugebėjo labai greitai atsitiesti – spurtas 21:4 leido išsiveržti į priekį ir net pirmauti įpusėjus mačui – 38:37.

Po didžiosios pertraukos užsimezgė kova taškas į tašką, bet po trisdešimties minučių toliau priekyje išliko baskai – 57:55. Ispanijos klubas atitrūkti bandė ketvirtajam kėliniui persiritus į antrąją dalį, kai po Vanjos Marinkovičiaus tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 70:64.

Svečiai nesutriko ir ne tik pasivijo varžovus, bet ir likus pusantros minutės jau išsiveržė į priekį – 75:74. Likus 40 sekundžių Maikas Kotsaras pataikė vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą (77:77), o „Fenerbahče“ ataką užbaigė Tylerio Dorsey metimas (79:77), palikęs oponentams 14 sekundžių. Čia Markusas Howardas pataikė tritaškį su pražanga – 80:79. Baudos metimą prametė, o kamuolį atkovojusi „Fenerbahče“ turėjo 7 sekundes, bet Marko Guduričiaus tolimas šūvis skriejo pro šalį.

20 minučių žaidęs T.Sedekerskis pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), sugriebė 4, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 3 sykius ir surinko 3 naudingumo balus.

„Baskonia“: Markusas Howardas 28 (7/12 dvitaškiai, 4/13 tritaškiai), Maikas Kotsaras 15 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Vanja Marinkovičius 13 (3/7 tritaškiai), Codi Milleris-McIntyre‘as 11 (6 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Daviesas 19 (4/7 tritaškiai, 6 rez. perd., 23 naud. bal.), Marko Guduričius 14, Johnathanas Motley 11, Tyleris Dorsey 9.

Gairės: sedekerskis