M.Gebenas: apie nelengvą praeitą sezoną, išvykimą iš „Žalgirio“, džiaugsmą Bamberge ir S.Vasturios karjeros pabaigą (3)

Spalio 12 d., 09:00
M.Gebenas įsitvirtina Bamberge (Scanpix nuotr.)
M.Gebenas įsitvirtina Bamberge (Scanpix nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – „MISsMATCH“ pokalbis su Martinu Gebenu.

Aukštaūgis vasarą pakėlė sparnus į Bambergo „Brose Bamberg“ klubą po dviejų sezonų Kauno „Žalgiryje“. „Buvo opcijų, bet mane patraukė vokiška tvarka ir trenerio pasiūlyta didelė rolė, tai buvo vieni pagrindinių prioritetų“, – motyvus aiškino M.Gebenas.

Nors per dvejus metus jis negavo rimtesnės rolės Kaune, praeitą etapą aukštaūgis vertina teigiamai.

„Vis tiek liūdna atsisveikinti, etapas Kaune buvo geras ir įsimintinas: grįžimas į Lietuvą po ilgo laiko, pirmieji žingsniai profesionaliame krepšinyje. Nebuvo labai linksma, bet supranti, kad tai darbo dalis, ne visi galime būti Pauliais Jankūnais, tad teko išvažiuoti“, – mano jis.

REKLAMA

M.Gebenas neslepia, kad antrasis sezonas jam buvo sudėtingesnis, nes jis jau tikėjosi rimtesnės rolės, tačiau jos Martinas Schilleris nesuteikė.

„Vis tiek yra kažkokie lūkesčiai, norisi dėti žingsnius į priekį, bet deja, tai nebuvo įgyvendinta. Arba nepasiekiau to lygio, arba mano rolė nebuvo trenerio vizijose, tai buvo apmaudžiausia“, – pripažino jis.

Nors šį sezoną Bambergo komanda nepateko į Čempionų lygą, nes komandą eliminavo Utenos „Juventus“, pats M.Gebenas sau kelia tikslą grįžti į Eurolygos lygį.

„Kaunas yra nuostabi vieta, būti „Žalgirio“ organizacijoje yra, manau, kiekvieno lietuvio tikslas. Motyvacija yra grįžti į tą Eurolygos lygį, gal nebūtinai „Žalgirį“, bet ir čia žaisti būtų smagu“, – sako jis.

M.Gebenas – seniai pažįstamas su kitu buvusiu žalgiriečiu Steve’u Vasturia. Pastarasis nusprendė bent kol kas trauktis iš krepšinio, o dėl sudėtingų bičiulio metų M.Gebenui apmaudu.

„Tikrai buvo skaudu, nes žinojau, kad jis geresnis krepšininkas nei demonstruoja aikštelėje. Nemalonu, nejauku, liūdna. Jis labiau santūresnis žmogus, labai nesireiškia, bet supranti, kad žmogus negali būti laimingas, kai yra traumuotas ir nežaidžia. Arba jei žaidžia, pasirodo prastai“, – atviras buvo M.Gebenas.  

REKLAMA

„MISsMATCH“ pokalbyje:

00:00 – pirmieji mėnesiai Vokietijoje

04:10 – atsisveikinimas su Kaunu ir etapas „Žalgiryje“

10:30 – palaikymas sunkiais momentais

15:00 – laisvalaikis izoliacijose

18:10 – ryšys su JAV ir šeima ten

22:00 – susitikimas su „Juventus“ ir pažįstamas P.Milleris

26:20 – kaip tapo pastebėtas „Žalgirio“

29:50 – Steve’o Vasturios sunkus laikas Kaune ir karjeros pabaiga

34:30 – susigrąžinta reikšmė komandai

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą