Pasibaigęs. 05-28 18:50
LKL
Lietkabelis
75
Žalgiris
95
Pasibaigęs. 05-29 03:30
NBA
Spurs
118
Thunder
91
Pasibaigęs. 05-29 18:50
LKL
Juventus
86
Neptūnas
83
Pasibaigęs. 05-31 03:00
NBA
Thunder
103
Spurs
111
Pasibaigęs. 05-31 16:50
LKL
Žalgiris
103
Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 06-01 18:50
LKL
Neptūnas
102
Juventus
84
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
06-06, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0
06-09, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0

M.Bartuševičius ruošė R.Javtoką sugrįžimui į didįjį krepšinį (23)

liepos 31 d., 13:32
R.Javtokas sudalyvavo smagioje reklaminėje kampanijoje (BNS nuotr.)
R.Javtokas sudalyvavo smagioje reklaminėje kampanijoje (BNS nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Kokiame muzikos festivalyje galima prie scenos sutikti ne vieną garsų Lietuvos krepšininką? Panašu, kad didžiausią jų koncentraciją išvysite „Karklė 2019“, nes drauge su Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubu čia bus organizuojamos 3×3 gatvės krepšinio varžybos.

Humoristas Mantas Bartuševičius nusprendė padaryti savo namų darbus ir paruošti Kauno „Žalgirio“ sporto direktorių Robertą Javtoką tolimesnei karjerai ir galbūt pasirodymui šalia jūros kranto dygstančioje aikštelėje.

M.Bartuševičius šiemet pažadėjo išpildyti kaip galima daugiau savo draugų svajonių. Prieš porą mėnesių vieną iš bičiulių šis mokė kaip nepražūti stovyklaujant miške, kiek vėliau dalinosi merginų kabinimo subtilybėmis, o trečiojoje serijoje Mantą Stonkų ir Mantą Katlerį ruošė pasirodymams didžiosioms arenoms. Vaizdo klipus matę vienbalsiai patvirtins, kad nei vienas bandymas nepavyko taip sklandžiai kaip tikėtasi, o užduotis lydėjo komiškos bei absurdiškos situacijos. Galbūt šįkart M.Bartuševičiui seksis geriau ir R.Javtokui tikrai pavyks sugrįžti į aukščiausią lygą? Visus atsakymus rasite vaizdo klipe.

REKLAMA

Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo atstovai primena, kad festivalyje „Karklė 2019“ vyksiantis gatvės krepšinio turnyras skirsis nuo įprasto 5×5 sąstato: „Čia vyks gerokai aršesnė kova, kuriai reikės daugiau fizinės jėgos. Kadangi aikštelė mažesnė, todėl veiksmas taip pat gerokai intensyvesnis ir labai svarbūs kiekvieno žaidėjo individualūs įgūdžiai.“

Verta paminėti, kad geriausiai pasirodžiusių lauks solidūs prizai. Už pirmą vietą skiriamas 1000 EUR piniginis prizas, o antra ir trečia atitinkamai pasidalins po 300 ir 200 EUR. Rezultatai ir komandų sudėtys bus oficialiai skelbiami FIBA 3×3 platformoje, kurioje turnyro dalyviams priskiriami reitingo taškai.

„Ilgoji pertrauka“: dėmesys „Neptūnui“ ir „Lietkabeliui“. Naują klubą radęs panevėžiečių sporto direktorius, laukiančios permainos sudėtyje ir galintys atvykti žaidėjai. „Neptūno“ temoje – gandai apie Petrausko ateitį, norą susigrąžinti Maksvytį ir laukiančias sudėties permainas


23 komentarai
Naujausi komentarai (23)
Geriausiai ivertinti (23)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA