Los Andželo derbyje be L.Jameso – retu K.Leonardo pasiekimu nukalta pergalė (4)

Sausio 24 d., 08:47
K.Leonardas retai iššauna trigubu dubliu (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko visada laukiamas mūšis dėl Los Andželo.

Dviejų miesto komandų derbyje „Clippers“ (28/14) šeimininkų teisėmis 127:116 (35:29, 42:35, 29:33, 21:19) įveikė „Lakers“ (22/23).

„Clippers“ priekyje be pertraukų buvo nuo pirmojo kėlinio pabaigos, nors triuškinančios persvaros taip ir nesusikrovė. Likus žaisti pusaštuntos minutės komandas skyrė vos du taškai (110:108), bet „Lakers“ nepasinaudojo šiuo momentu perlaužti rungtynes, o vėliau antro šanso negavo.

Vos antrąjį karjeros trigubą dublį atliko Kawhi Leonardas – 38 minutės, 25 taškai (11/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų metimų), 11 atkovotų, 2 perimti ir 2 prarasti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, blokas bei nė vienos pražangos.

„Visi prisidėjo prie pergalės, tai ir turime daryti, pataikyti metimus, kai esame laisvi. Šiandien tai įgyvendinome“, – paprastai šnekėjo puolėjas.

Jo ginklanešiu šįkart buvo Jamesas Hardenas, per 39 minutes surinkęs 23 taškus (4/9 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/5 baudų metimų), 2 atkovotus, perimtą ir prarastą kamuolį, 10 rezultatyvių perdavimų, bloką bei 3 klaidas.

Šiame susitikime nugalėtojams itin padėjo net 52 procentų taiklumu mesti tritaškiai (14/27), kompensavę pralaimėtą kovą dėl kamuolių (36:41) ir dvigubai retesnius baudų metimus (9/12 prieš 15/22).

„Lakers“ buvo priversti suktis be LeBrono Jameso, kurį pristabdė smulki čiurnos trauma.

Iškritus lyderiui, iniciatyvos ėmėsi D’Angelo Russellas – 40 minučių, 27 taškai (5/11 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 5 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, blokas, 5 klaidos ir 3 pražangos.

Tai buvo jau trečiasis komandų susitikimas šiame sezone, abu ankstesnius laimėjus „Lakers“ (130:125 ir 106:103). „Clippers“ seriją galės išlyginti ketvirtajame susidūrime, vasario 29-ąją.

„Clippers“ dabar pradės septynių išvykų turą, startuodami Toronte, o „Lakers“ namie priims Čikagos „Bulls“.

„Lakers“: D’Angelo Russellas 27 (5 atk. kam., 10 rez. perd., 5 klaidos, 4/10 tritaškių), Anthony Davisas 26 (12 atk. kam.), Jarredas Vanderbiltas (9 atk. kam., 3 per. kam.) ir Austinas Reavesas (5 rez. perd., 2/8 tritaškių) po 12, Rui Hachimura ir Taureanas Prince’as po 11, Cameronas Reddishas 9.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Jamesas Hardenas 23 (10 rez. perd., 4/8 tritaškių), Normanas Powellas (5 atk. kam.), Terance’as Mannas (7/10 metimų) ir Paulas George’as (5 atk. kam., 4 klaidos) po 17, Russellas Westbrookas 16 (6 atk. kam., 3/3 tritaškių), Amiras Coffey 9 (3/3 tritaškių).