LKL sezono belaukiant: mįslingiausia lygos komanda (4) apžvalga

Rugsėjo 26 d., 12:27
V.Volkus vienintelis liko iš praėjusio sezono Kėdainių komandos (Fotodiena.lt)
V.Volkus vienintelis liko iš praėjusio sezono Kėdainių komandos (Fotodiena.lt)
Šaltinis: LKL

Dauguma LKL komandų šią vasarą neskubėjo burti sudėties, bet iki sezono pradžios pasikeitė gana solidžiai. Ant prarajos ribos laviravęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas tik pačioje rugpjūčio pabaigoje pranešė apie pirmąsias sutartis su krepšininkais. Kol kas ši komanda LKL paveiksle atrodo mįslingiausiai.

Papildomi uždaviniai

Pirmiausia, „Nevėžio“ vadovai turėjo sukti galvą ne tik dėl to, kaip suformuoti kuo pajėgesnę sudėtį ir mesti iššūkį konkurentams.

Kėdainių klubo vadovybė prieš pasirengimą sezonui susidėliojo planą, kaip bus padengtos jau keletą sezonų paskui komandą besivelkančios skolos.

Pasikeitusi „Nevėžio“ vadovybė ilgai slapukavo, kol galiausiai pranešė apie septynis pirmuosius „kontraktuotus“ krepšininkus.

REKLAMA

Pasirengimui įsibėgėjant prie Kėdainių klubo prisijungė bent keli legionieriai – Saahas Nimley, Tayloras Kingas ir Gary Johnsonas.

Panašu, kad „Nevėžio“ komandos vizija išlieka panaši, kaip ir praėjusį sezoną – lyderiais turėtų tapti dar nepatikrinti legionieriai, o aplink juos buriami vidutinio pajėgumo Lietuvos krepšininkai.

Sustiprėję konkurentai

Praėjusį sezoną to užteko, kad „Nevėžis“ išsaugotų vietą LKL pirmenybėse ir užimtų priešpaskutinę vietą.

Kita vertus, 2015–2016 m. sezoną kėdainiečiams gali būti labai sudėtinga. Situacija elementari: praėjusį sezoną už „Nevėžio“ nugarų liko tik iš LKL iškritę „Mažeikiai“.

Tiek pat pergalių – 7 per 40 rungtynių, pasiekė „Prienai“, tačiau per vasarą su sugrįžusiu Virginijumi Šeškumi jie gerokai sustiprėjo ir neabejojama, kad išlips iš turnyro lentelės dugno.

„Nevėžis“ lieka vienišas. Jei legionieriai netaps LKL žvaigždėmis, o kiti lietuviai nesužais virš savo galimybių ribų, Kėdainių komandai gali būti riesta.

Kita vertus, kad turi potencialo, „Nevėžis“ įrodė pasirengimo cikle 68:64 palauždamas Panevėžio „Lietkabelį“. Be to, „Nevėžis“ turi ir kitų svarbių tikslų, kaip padengti skolas ar reabilituotis LKL po keisto 2014–2015 m. sezono.

REKLAMA

Kitą sezoną LKL pirmenybėse už lyderių nugaros bus labai daug panašaus pajėgumo komandų. „Nevėžis“ turės draskytis iš paskutiniųjų, kad neatsiliktų nuo ketvirtfinalio traukinio ir neliktų rikiuotės pabaigoje.

„Nevėžio“ pasikeitimai

Išvyko: Thomas Ray Davisas, Roderickas Camphoras, Justas Tamulis, Medas Kuprijanovas, Lukas Brazdauskis, Antanas Sakavickas, Rytis Biliartas, Marcusas Monroe, Tomas Michnevičius, Andrius Aleksandrovas.

Liko: Vaidotas Volkus.

Atvyko: Saahas Nimley, Tayloras Kingas, Gary Johnsonas, Tomas Gaidamavičius, Ernestas Serkevičius, Simonas Kymantas, Mantas Virbalas, Darius Gvezdauskas, Arminas Kelmelis.

Treneris: Mindaugą Budzinauską pakeitė Ramūnas Cvirka.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti