LKL išvada po „Juventus“ protesto: teisėjų klaida lėmė mačo baigtį, A.Šukiui – 1,5 mėnesio diskvalifikacija (79)

Kovo 29 d., 17:53
B.Crawfordui pražanga nebuvo fiksuota (BNS nuotr.)
B.Crawfordui pražanga nebuvo fiksuota (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Kovo 27 d. po „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių tarp „Ryto“ ir „Juventus“ komandų, Lietuvos krepšinio lyga gavo VšĮ „Utenos Juventus“ protestą dėl galimos arbitrų klaidos, turėjusios įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.

Kovo 29 d. buvo sušauktas LKL Drausmės komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomas klausimas dėl VšĮ „Utenos Juventus“ pateikto protesto.

LKL Drausmės komisija nusprendė VšĮ „Utenos Juventus“ protestą palikti nenagrinėtą, kaip neatitinkantį LKL Nuostatų 55.2. punkto bei FIBA oficialių krepšinio taisyklių C dalies C.1. punkto reikalavimų.

Lietuvos krepšinio lyga nusprendė, kad vykusiose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse tarp „Ryto“ ir Juventus“ komandų, likus 4 sekundėms iki 4-ojo ketvirčio pabaigos, rungtynių teisėjai suklydo blogai įvertindami situaciją. Jos metu nebuvo užfiksuota pražanga „Ryto“ gynėjui A. Marčiulioniui prieš B. Crawfordą atakavusį iš 3-jų taškų zonos.

REKLAMA

Ši klaida esmingai pažeidė Utenos „Juventus“ komandos galimybę laimėti šias rungtynes ir galėjo turėti įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.

Vadovaujantis LKL Nuostatų 70.2.1. punktu dėl nekvalifikuotai atliktų pareigų šių rungtynių vyr. teisėjui Artūrui Šukiui yra paskirta 1,5 mėn. diskvalifikacija „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse. Šių rungtynių teisėjui Mindaugui Večerskiui, kuris galimai turėjo pastebėti šį kontaktą ir užfiksuoti pažeidimą, bet to nepadarė, skirta 2 savaičių diskvalifikacija „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse.

Lietuvos krepšinio lygos vardu apgailestaujame ir atsiprašome dėl teisėjų padarytos klaidos, esmingai pažeidusios Utenos „Juventus“ komandos galimybę iškovoti pergalę minėtose rungtynėse ir galėjusios turėti įtakos galutiniam rungtynių rezultatui.

 

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: juventus, rytas
79 komentarai
Naujausi komentarai (79)
Geriausiai ivertinti (79)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL