„Lietuvos ryto“ sirgalių atkirtis „Nevėžiui“: jūsų klubas yra apgailėtinas, paskendęs pinigų plovimo ir lažybų skandaluose (24)

Kovo 21 d., 23:38
Sirgaliai išplatino savo poziciją (Fotodiena.lt)
Sirgaliai išplatino savo poziciją (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Po to, kai Kėdainių „Nevėžio“ klubas išreiškė pasipiktinimą Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgalių elgesiu, šie davė atkirtį ir išreiškė savo poziciją. Pateikiame pranešimą, kurį išplatino sostinės komandos aistruoliai.

„Sekmadienio rungtynėse sirgaliai uždegė du fajerius. Kas tai per fajeriai? 60 sekundžių degantys, nedaug dūmų skleidžiantys raudoni fakelai, kurių neužgesinsi net įkišęs po vandeniu. Jie tiesiog sudega per minutę.

Apsauga į tai reagavo pasitelkdama keturis gesintuvus ir jais purkšdama ant visų „Lietuvos ryto“ sirgalių ir šalimai sėdėjusių kėdainiečių. Šį poelgį galima pavadinti mažų mažiausiai idiotišku.

Pirotechnika „Rytas Ultras“ rungtynėse naudoja jau daugiau nei dešimt metų, tą pati daro ir Kauno „Žalgirio“ ar Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai. Lietuvos sirgaliai nemėto fajerių į aikštę ir nesiekia jais gadinti inventoriaus. Per daugybę metų buvo vos pora kartų, kai buvo apgadintos kedės, bet už tai sirgaliai visada pasiruošę atlyginti“, – rašoma pranešime.

REKLAMA

„Tuo tarpu kas įvyksta, kai apsauga pasielgia taip? Jie sukelia chaosą.Įsivaizduokite, ar fajeris žmogui gali būti labiau kenksmingas, kai jis ramiai iškėlęs jį sudegina, ar tuomet, kai į jį purškiama su gesintuvu, jis praranda orientaciją dėl trūkstamo oro ir gali paleisti iš rankų deglą taip galbūt sukeliant aplinkiniams pavojų.

Apsaugai naudojant gesintuvus, jie nekreipiami į fajerį, jie kreipiami žmonėms į veidus. Visiems: merginoms, nepilnamečiams, kitiems, net nedegantiems pirotechnikos. Žmonės purškiami iš visų pusių gesintuvais neturi kuo kvėpuoti, o išeiti iš sektoriaus neįmanoma, nes iš visų pusių jie toliau purškiami ir nuodijami. Klausimas proto bokštams, kurie nusprendė taip elgtis: ar pavyko užgesinti fajerius savo gesintuvais? Ne? O kėdės buvo išteptos kieno milteliais ir kas turėtų būti atsakingas už jų išvalymą? Reziumė, visą žalą arenai padaro būtent apsaugos darbuotojų naudojami gesintuvai, o ne fajeriai.

Vienu Kėdainių apsaugos gesintuvo panaudojimo atveju arenai buvo padaryta daugiau žalos negu visi Lietuvos Ultros padarė per daugiau nei dešimt metų.

Kėdainių arenos atstovas aiškina, jog „Lietuvos ryto“ sirgaliai elgėsi kaip gyvuliai, jog prie mūsų niekas nesėdi ir t.t. Tai yra visiška melagystė. Vakarykštėse rungtynėse aplink mus buvo pilna žmonių, būtent jie ir buvo nupurkšti, mes nesielgėm agresyviai – mes palaikėm savo komandą. Trečio kėlinio pradžioje tribūnoje panaudojome apie šimtą balionų, kuriuos po to mėtėme po savo sektoriumi. Dar nesibaigus kėliniui, visi balionai buvo išgraibstyti arenoje esančių vaikų, jie su jais žaidė, mojavo mums ir buvo geros nuotaikos. Geros nuotaikos buvome ir mes, todėl šnekėti kažką apie nebūtus agresyvumus ir gyvulišką elgesį galite tik savo darbuotojams.

REKLAMA

Kėdainių „Nevėžio“ klubo straipsnyje rašoma, jog krepšinis mums dzin. Jūs manote, kad krepšinis mums dzin? Ar mes keliautume po visą Europą, nepraleistume nė vienos išvykos Lietuvoje, jei nemylėtume krepšinio, savo klubo? Aukotume laisvalaikį ir savas lėšas, kad nupieštume įspūdingus plakatus (pvz., sezono pradžioje skirtą A.Kavaliauskui)? Šį sezoną du sirgaliai keliavo iki Salonikų. Jiems, kaip ir visiems kitiems mūsiškiems, krepšinis ir „Lietuvos rytas“ yra labai svarbi gyvenimo dalis.

Vangiai stebime rungtynes? Turbūt jūsų orkestras tai daro geriau. Jūsų klubas vienintelis yra apgailėtinas, paskendęs pinigų plovimo ir lažybų skandaluose.

„Nevėžio“ klubas teigia, jog buvo pasielgta teisingai ir teisina tokius veiksmus. Jie norėjo gesinti gaisro židinį. Kitą kartą vidurį muzikinio koncerto, kai žmonės iškels žiebtuvėlius į viršų, atbėkite ir visus išpurkškite gesintuvu. Teigiama, kad fajeriai galėjo sukelti žalą, apdeginti žmonės. Vienintelę žalą galėjo padaryti ir padarė jūsų taikomos priemonės.

„Nevėžio“ klubas teigia, jog su kitais sirgaliais nėra buvę tokių nemalonumų. Kauno „Žalgirio“ sirgaliai prieš keltą mėnesių Kėdainiuose uždegė keturiskart daugiau fajerių, ir jokių gesintuvų nebuvo, jokių problemų nebuvo, niekas nebuvo sulaikytas ir jokios žalos nebuvo padaryta. Kam meluoti? Melo kojos trumpos, mieli Kėdainių miesto ponai.

REKLAMA

„Nevėžio“ klubas teigia, jog „Lietuvos ryto“ sirgaliai visose arenose yra nepageidaujami. Prašome pasiteirauti Alytaus ar Panevėžio arenos apsaugos vadovų apie mūsų elgesį. Ten esantys žmonės su mumis visada bendrauja normaliai ir jokių problemų nekyla. Lankytis šiose arenose yra vienas malonumas.

Galų gale „Nevėžio“ klubas viešai skundžiasi, jog jiems teks valytis kėdes ir tai yra didžiausias nuostolis. Atsakykite, kas dėl to kaltas? Ar vėl meluosite?“, – savo poziciją išdėstė „Lietuvos ryto“ sirgaliai.

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

24 komentarai
Naujausi komentarai (24)
Geriausiai ivertinti (24)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti