Vilniaus "Lietuvos rytas" pirmose ULEB taurės aštuntfinalio rungtynėse išvykoje įveikė Sofijos "Lukoil Akademik" (Bulgarija) rezultatu 77:80. Abiejų ekipų treneriai ir žaidėjai po rungtynių gyrė vieni kitus ir teigė, kad viskas spręsis atsakomosiose rungtynėse Vilniuje.
Slobodanas Nikoličius, „Lukoil Akademic“ treneris: „Esu truputį nusivylęs rungtynių baigtimi. Mes žaidėme gerai 35 minutes, o rungtynes pralaimėjome per paskutines 5-ias. Per šias minutes nenusiėmėme kamuolių, nekovojome ir galiausiai pralaimėjome. Liko dar vienos rungtynės, tad visko dar gali nutikti. Mes parodėme, kad esame gera komanda ir kad galime rungtyniauti prieš juos.“
Teodoras Stoykovas, „Lukoil Akademik“ gynėjas: „Tiesiog praradome koncentraciją, nors pabaigoje vėl susitelkėme. Buvome pajėgūs nugalėti. Jie labai gera komanda, buvo gerai pasiruošę ir pelnytai laimėjo. Pirmoje rungtynių dalyje žaidėme puikiai, tačiau pabaigoje pritrūkome jėgų.“
Kęstutis Kemzūra, „Lietuvos rytas“: Laimėjome prieš labai gerą komandą. Kita vertus, tai buvo tik pirmosios rungtynės. Žaisime dar vienas rungtynes Vilniuje ir ten išsiaiškinsime, kas žengs toliau“.
Aaronas Lucasas, “Lietuvos rytas“: „Sužaidėme labai gerai antroje rungtynių pusėje. Tačiau kiekvienos rungtynės skirtingos ir serijoje tarp „Lukoil Akademic“ ir „Lietuvos ryto“ niekas nėra baigta, nepaisant to, kad šiandien laimėjome. Laukia rungtynės kitą antradienį.“
Norėdami komentuoti prisijunkite.