„Lietuvos rytas“ bando atsisveikinti su keturiais žaidėjais ir žino, kokios pozicijos ieškos naujokų (61)

liepos 8 d., 12:00
A.Jomantas turėtų palikti sostinę (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
A.Jomantas turėtų palikti sostinę (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas šios vasaros žaidėjų turguje kol kas atliko vieną ėjimą – įsigijo Beną Madgeną, kuris vedė į pergales Panevėžio „Lietkabelį“.

Sostinės ekipa atsarginiu sunkiuoju kraštu norėjo įsigyti Edgarą Želionį, bet šis pasirinko Klaipėdos „Neptūną“. Taip pat nutrauktos sutartys su Juliumi Juciku ir Tayloru Brownu.

Vis dar kontraktą turi Drew Gordonas. Krepsinis.net žiniomis, klubas amerikiečiui nenori mokėti kompensacijos, o šis nesutinka nutraukti sutarties be išeitinės pinigų sumos, tačiau nori palikti sostinę.

Sunkiai vyksta derybos ir su Adamu Lapeta. Pernai dvejų metų sutartį pasirašęs lenkas nenori nutraukti kontrakto be kompensacijos ir abi pusės tęsia derybas.

Krepsinis.net žiniomis, iki liepos 10 dienos klubas gali nutraukti kontraktus su Laimonu Kisieliumi ir Artūru Jomantu. Šia teise sostinės ekipa greičiausiai ir pasinaudos.

REKLAMA

Bandoma pratęsti sutartį su Deividu Gailiumi. Abi pusės suinteresuotos pratęsti bendradarbiavimą, bet kol kas susitarimas nepasiektas, nes nesuderinta kontrakto piniginė išraiška.

Pasak šaltinių, „Lietuvos rytas“ yra numatęs įsigyti dar du įžaidėjus, du sunkiuosius kraštus ir vieną vidurio puolėją. Taip nutiktų tuo atveju, jeigu išvyktų visi minėti krepšininkai, o D.Gailius pratęstų sutartį.

Naujokai prisijungs prie Margirio Normanto, Roko Giedraičio, Artūro Gudaičio, Jimmy Barono ir jau minėto B.Madgeno.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros


61 komentarai
Naujausi komentarai (61)
Geriausiai ivertinti (61)
PRO komentarai (26)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja