Lietuvių padedama Tartu komanda BBL ketvirtfinalį pradėjo sėkmingai

Vasario 28 d., 20:25
V.Čižauskas pelnė 15 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalyje Tartu „TU Rock“ (1/0) komanda iškovojo pirmą pergalę ir svečiuose 73:67 (21:15, 18:17, 22:18, 12:17) nugalėjo Raplos „Avis“ (0/1) ekipą.

Nugalėtojams Vytenis Čižauskas per 32 minutes pelnė 15 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, gavo bloką, išprovokavo 7 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei surinko 15 naudingumo balų.

Julius Kazakauskas per 32 minutes pridėjo 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, tiek pat sykių pažeidė taisykles, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

Tartu komandoje geriausiai žaidė Janaras Taltsas (21 tšk., 10 atk. kam.), o Raplos klubui 15 taškų pelnė Dominique’as Hawkinsas.