Olimpiada
Serbija
0
0

Lietuvių grupėje – galingas estų spurtas ir pergalė prieš Šiaurės Makedoniją (11)

Vasario 23 d., 22:02
K.Kullamae pelnė 14 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Pergalę atrankoje į Europos čempionatą iškovojo Estijos rinktinė (1/0), kuri H grupėje 74:69 (19:20, 17:23, 21:10, 17:16) įveikė Šiaurės Makedonijos (0/1) krepšininkus.

Estijos rinktinė namuose pirmadienį susikaus su Lietuva. Mačo pradžia 19 val. Lietuvos laiku.

Šiaurės Makedonija taip pat yra būsima lietuvių varžovė.

Trečiojo kėlinio pradžioje makedonai pirmavo 43:36, tačiau estai galingai spurtavo 21:10 ir prieš lemiamas 10 minučių įgijo 4 taškų pranašumą (57:53).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Estijos ekipa turėjo vieno metimo pranašumą (65:62), tačiau tuomet pelnė 7 taškus be atsako ir likus minutei Siimas-Sanderis Vene tritaškiu nutolino estus per 10 taškų (72:62).

Makedonai nepasidavė ir likus 11 sekundžių sumažino skirtumą iki 3 taškų (69:72), tačiau pergalę baudomis įtvirtinę estai triumfavo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė buvęs žalgirietis S.S.Vene ir Maikas Kotsaras, kurie surinko po 16 taškų. Panevėžyje praėjusį sezoną žaidęs Kristianas Kullamae pelnė 14 taškų (6 kl.).

Pralaimėjusiems Nenadas Dimitrijevičius pelnė 25 taškus, 18 pridėjo Ethanas Happas (10 atk. kam.), 10 įmetė Stojanas Gjuroskis.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų