0
08-03, 22:00
0
0

Lietuvių akistatoje FIBA Europos taurės atrankoje – pasižymėjęs P.Petrilevičius (1)

Spalio 3 d., 20:19
P.Petrilevičius rinko dvigubą dublį (FIBA Europe nuotr.)

Atrankoje į FIBA Europos taurę dar vieną svarbią pergalę pasiekė Pauliaus Petrilevičiaus atstovaujama Bukarešto „Rapid“ (2/0), kuri 69:65 (15:18, 20:8, 15:17, 19:22) nugalėjo Groningeno „Donar“ (0/2).

Į FIBA Europos taurę žengs viena šios grupės komanda. „Donar“ nebepretenduoja ja tapti, pralaimėjimą savo sąskaitoje jau turi ir Skopjės „Rabotnicki“ (0/1), o vieną pergalę – Baku „Sabah“ (1/0).

P.Petrilevičius per 34 minutes pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 perdavimus, kartą klydo, 2 – prasižengė ir rinko 19 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Justinas Ramanauskas per 32 minutes įmetė 13 taškų (5/11 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, 5 – klydo ir rinko 9 naudingumo balus.

Karolis Babuišis per 33 minutes rinko 8 taškus (0/5 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, 2 sykius prasižengė ir rinko -1 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose su 20 taškų rezultatyviausias Sayeedas Pridgettas, pralaimėjusiems 15 taškų rinko Johnas Meeksas.