Lietuviškasis „Budivelnik“ dėl lėšų stygiaus paliko vieną iš keturių turnyrų (4)

Kovo 21 d., 20:20
Š.Vasiliauskui liko tik Ukrainos pirmenybės (FIBA Europe nuotr.)
Š.Vasiliauskui liko tik Ukrainos pirmenybės (FIBA Europe nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuviškasis Kijevo „Budivelnik“ šį sezoną kovojo net keturiais frontais, tačiau nusprendė vieno iš jų atsisakyti.

Šarūno Vasiliausko ir Aurimo Majausko atstovaujamas klubas paskelbė pasitraukiantis iš Balkanų lygos. „Budivelnik“ vadovai tokį sprendimą motyvavo lėšų stygiumi.

Iki pasitraukimo „Budivelnik“ spėjo sužaisti septynis Balkanų lygos mačus ir pralaimėjo tik kartą. Reguliariajame sezone Kijevo klubui buvo likę penki mačai.

Balkanų lygoje liko vos šeši klubai – Pečo „Peja“ (Kosovas), Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis), Podgoricos „Milenijum Kodio“, Prizreno „Bashkimi“ (abu – Juodkalnija), Sofijos „Levski“ ir Stara Zagoros „Beroe“ (abu – Bulgarija).

Dėl karo laikinai į Italiją išsikraustęs „Budivelnik“ šį sezoną varžėsi net keturiose lygose. Šiaurės Europos lygoje ir FIBA Europos taurėje pasiekti ketvirtfinaliai, Balkanų lyga apleista, o Ukrainos pirmenybėse žygiuojama užtikrintai, nė karto nesuklupus per 27 mačus.

REKLAMA

Kijevo klubas dėl tokios lygų gausos ir sudėtingo tvarkaraščio šį sezoną išrikiavo dvi sudėtis, vieną – su legionieriais ir pajėgiais vietiniais žaidėjais, kitą – jaunesnių ukrainiečių pagrindu. Šios sudėtys buvo rotuojamos priklausomai nuo rungtynių svarbos.

„Budivelnik“ šį sezoną turėjo ir besidubliuojančių rungtynių, kuriose žaidė skirtingos sudėtys. Pavyzdžiui kovo 18-ąją ar vasario 10-ąją klubo tvarkaraštyje buvo po du mačus ir abu juos pavyko sužaisti.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja