„Lietkabelio“ labdaringame aukcione susirinkusieji negailėjo solidžių sumų už žaidėjų ir trenerių marškinėlius FOTOGALERIJA

Kovo 7 d., 11:34
Renginio metu gera nuotaika spinduliavo K.Lavrinovičius (www.kavolelis.lt)
Renginio metu gera nuotaika spinduliavo K.Lavrinovičius (www.kavolelis.lt)
Šaltinis: Lietkabelis

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos žaidėjai, treneriai, administracija, rėmėjai, partneriai bei sirgaliai antradienį vakare rinkosi į pokylių namus „Vasarį“.

Čia vyko labdaringas aukcionas, kuriame per 70 svečių turėjo galimybę įsigyti „Lietkabelio“ šventinius marškinėlius, su kuriais buvo žaidžiama Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse gruodžio 23-ąją prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Prieš rimtąją renginio dalį buvo žaidžiamas smagus žaidimas „Pažink Ramūną Butautą“. Renginio vedėjas Karolis Tiškevičius trenerį pasodino nugara į žiūrovus ir šiems užduodavo įvairius klausimus, o jie turėjo rinktis į kurią pusę eiti. Neteisingai spėję iš karto iškrito.

Žaidimo metu paaiškėjo, kad treneris labiau mėgsta cepelinus su mėsa, o ne su varške, taip pat jis niekada negalvojo pasidaryti tatuiruotės. Paskutinis klausimas buvo itin intriguojantis – „Lietkabelio“ vairininkui buvo pasiūlyta rinktis Kauno „Žalgirį“ arba Vilniaus „Lietuvos rytą“. Specialistas nepasirinko nė vieno varianto, todėl žaidimo laimėtojais tapo 6 svečiai ir jie buvo už tai apdovanoti.

REKLAMA

„Vidas Mačiulis prieš KMT finalą manęs klausė to paties, bet aš jam atsakiau, jog dabar esu panevėžietis ir nesirenku nė vienos komandos – apdovanokite visus į finalą patekusius“, – sakė treneris.

Įdomu tai, kad gana anksti iš žaidimo iškrito ir visi „Lietkabelio“ krepšininkai, tarp kurių geriausiai trenerį teigė pažįstantis Kšištofas Lavrinovičius, bet ir jam finalo pasiekti nepavyko.

REKLAMA

Aukcionas prasidėjo nuo žaidėjų fotografijų – už 7 nuotraukas buvo surinkta 750 eurų. Brangiausiai buvo parduota Luko Aukštikalnio įamžintas reidas prieš dabar jau buvusį žalgirietį Dee Bostą – už šią nuotrauką paklota 200 eurų.

Už 100 eurų Darjušo Lavrinovičiaus nuotrauką nusipirko jo brolis Kšištofas. Tuo tarpu paties Kšištofo fotografiją už 100 eurų įsigijo trenerio asistentas Gintaras Kadžiulis.

Tuomet atėjo laikas išparduoti visus 12 „Lietkabelio“ žaidėjų marškinėlių. Čia susirinkusieji negailėjo pinigų – brangiausiai buvo parduoti Simo Jasaičio ir Luko Aukštikalnio marškinėliai, už kuriuos paklota po 500 eurų.

Už komandą palikusių Ado Juškevičiaus ir Gary Taltono marškinėlius sumokėta po 200 eurų. Beje, amerikiečio marškinėlius įsigijo „Lietkabelio“ sporto direktorius Rokas Mickevičius ir juos iš karto padovanojo sirgaliams.

Donato Tarolio marškinėliai įsigyti už 200 eurų, Kšištofo – 400, Darjušo – 250, Žanio Peinerio – 200, Vaido Čepukaičio – 160, Gintaro Leonavičiaus – 300, Žygimanto Skučo – 210, o Lorenzo Williamso – 350 eurų.

Vienas iš renginyje dalyvavusių rėmėjų pasiūlė nusipirkti trenerių štabo juodus Polo marškinėlius su „Lietkabelio“ logotipu. Treneriai dėl kilnaus tikslo sutiko parduoti savo marškinėlius, kuriuos po 200 eurų įsigijo pats idėjos autorius Andrius.

REKLAMA

Daug gerų emocijų sukėlė G.Kadžiulis ir Vitalijus Černijus, kurie nusivilkę marškinėlius užsivilko žiemines striukes, kadangi nebuvo su savimi pasiėmę jokio kito viršutinio drabužio. Tuo tarpu R.Butautas turėjo su savimi „Lietkabelio“ bliuzoną.

Aukcioną vainikavo papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės pasiūlyti auskarai, kuriuos įvertino ir išsirinko garsi aktorė Monica Bellucci. Už šį papuošalą nebuvo pagailėta 210 eurų.

Iš viso aukciono metu surinkta kiek daugiau nei 5 tūkstančiai eurų ir visos lėšos bus skirtos skirtos Rimanto Kaukėno paramos grupei, kuri rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą laidos dalyviams


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga