Legionieriai liko nepatenkinti „Lietuvos ryto“ vadovų bausme, tačiau suprato buvę patys kalti (38)

Sausio 6 d., 07:00
N.Nedovičius ir P.Samardžiskis pripažino, kad pyko negavę atostogų (Fotodiena.lt)
N.Nedovičius ir P.Samardžiskis pripažino, kad pyko negavę atostogų (Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas paskutinėse 2012 metų rungtynėse gruodžio 22-ąją Prienuose patyrė sensacingą nesėkmę ir susigadino sau šventes. Būtent ir tiesiogine to žodžio prasme.

Supykę „Lietuvos ryto“ komandos vadovai nepaleido žaidėjų atostogauti, nors iki artimiausių rungtynių buvo net keturiolikos dienų pertrauka. Labiausiai dėl tokio sprendimo nukentėjo legionieriai, kurie negalėjo grįžti namo su artimaisiais švęsti gražiausių metų švenčių.

„Ne man kalbėti, tai buvo gera bausmė ar ne, – ironiškai šypsodamasis portalui Krepsinis.net pasakojo makedonas Predragas Samardžiskis, – bet tai jau vadovų sprendimas.“

Tačiau „Lietuvos ryto“ legionierius iš dalies suprato bausmės priežastį. „Vis dėlto turime suprasti, kad būtent mes patys kalti, kad negalėjome grįžti namo“, – pridūrė vidurio puolėjas.

Kalbama, kad tarp legionierių ir „Lietuvos ryto“ vadovų dėl bausmės įvyko nedidelis konfliktas, tačiau bent jau P.Samardžiskis tvirtino, kad pykčių nebuvo. Makedonas Naujuosius sutiko su bulgaru Dejanu Ivanovu, serbu Nemanja Nedovičiumi ir savo merginomis.

REKLAMA

Minėtasis N.Nedovičius antrino P.Samardžiskiui, kad komanda bausmės sulaukė būtent dėl savo kaltės. „Tai – mūsų kaltė. Jei būtume laimėję, būtume galėję grįžti namo. Tačiau manau, kad mes nusipelnėme šios bausmės. Pasimokėme ir ateityje daugiau tokių dalykų nebebus“, – bendraudamas su portalu Krepsinis.net mintimis dalijosi gynėjas.

Norėjo užčiaupti „Prienus“

P.Samardžiskis ir N.Nedovičius pripažino, kad nesėkmė Prienuose labai nuvylė komandą. Kitaip, žinoma, ir būti negalėjo. N.Nedovičius pasakojo, kad „Prienai“ yra gera ir pagarbos verta ekipa, bet „Lietuvos rytas“ vis vien turėjo išsivežti pergalę.

„Turbūt buvome atsipalaidavę dėl šventinių nuotaikų. Manau, kad jie nusipelnė tos pergalės, o mes turime iš to pasimokyti“, – pasakojo serbas, pažymėjęs, kad buvo neįprasta rungtyniauti labai ankštoje ir triukšmingoje Prienų salėje.

N.Nedovičius sutiko – pralaimėjimas „Prienams“ buvo geras spyris į užpakalį. Bet P.Samardžiskis turėjo kiek kitokią nuomonę.

„Manau, kad šį sezoną tų spyrių į užpakalį jau per daug“, – šypsojosi „centras“.

Be to, P.Samardžiskis atskleidė įdomią istoriją. Pasirodo, „Lietuvos ryto“ krepšininkai buvo kiek pyktelėję, jog „Prienai“ dar prieš mačą garsiai kalbėjo apie pergalę prieš sostinės klubą.

„Žinau, jog „Prienai“ daug kalbėjo, kad mus nugalės. Norėjome įrodyti, kad mes gal ir nesame geriausioje formoje, tačiau tokios komandos kaip „Prienai“ negali taip kalbėti. Mintyse supratome, kad jei laimėsime, visus nutildysime. Tačiau padarėme labai daug klaidų ir leidome jiems žaisti savo krepšinį“, – tinklalapiui Krepsinis.net teigė P.Samardžiskis.

Makedonas linkėjo komandai geresnių metų. Progą reabilituotis po fiasko Prienuose „Lietuvos rytas“ turės jau sekmadienį. Vilniečiai 2013 metus pradės susitikimu su Sankt Peterburgo „Spartak“. 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

38 komentarai
Naujausi komentarai (38)
Geriausiai ivertinti (38)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti