Lavrinovičių „Sporto namus“ taurės finale nukovė kito buvusio LKL žaidėjo vedama ekipa

Kovo 2 d., 15:59
Lavrinovičių žaidimas nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (S.Čirbos nuotr.)
Lavrinovičių žaidimas nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (S.Čirbos nuotr.)
Šaltinis: SKL

Sekmadienio popietę dar dažai kvepiančioje Šv. Juozapo gimnazijos sporto salėje įvyko pirmosios šio sezono trofėjų dalybos.

Pirmiausia dėl prestižinės A.Makulavičiaus taurės susikovė favorite laikyta „Sporto namų“ komanda ir SK „Ferimstos“ kolektyvas. Tuo tarpu vėliau dėl „SKL taurės“ susikovė „Narestos“ ir „VedejasRenginiui.LT“ komandos.

Ambicingoji „Sporto namų“ komanda kovai dėl trofėjaus surinko bene stipriausią savo sudėtį, tačiau jau nuo pirmų dvikovos minučių tapo aišku, kad „Ferimsta“ nesiruošia stebėti varžovų triumfo.

Favorite laikyta „Sporto namų“ komanda bandė žaisti protingą pozicinį žaidimą ir išnaudoti LavTwins duetą, tačiau į tai Gintaro Plytniko treniruojami „stogdengiai“ atsakė greitomis atakomis, didesne energija ir labiau degančiomis akimis.

Noras ir jaunatviškas maksimalizmas davė savo – kone visus varžovų antpuolius atlaikiusi „Ferimstos“ komanda pirmavo beveik visą dvikovos laiką ir tik trumpam, trečiajame kėlinuke, buvo atsidūrusi varžovų užnugaryje.

REKLAMA

Vis tik, vos praleidusi oponentus į priekį G.Plytniko treniruojama ekipa greitai susigrąžino iniciatyvą, išsiveržė į priekį, lemiamame kėlinuke nė akimirkai neleido varžovams pasimėgauti pirmaujančiųjų vaidmeniu, o nuaidėjus finalinei sirenai šventė gana netikėtą, tačiau labai saldžią pergalę rezultatu 95:87 ir po trejų metų pertraukos iškovojo A.Makulavičiaus taurę.

Įdomu tai, kad prieš trejus metus „Ferimsta“ finale taip pat įveikė tuomet dar „Oro navigacija“ besivadinusią „Sporto namų“ komandą.

Beje, Stasio Kurmino vadovaujama ekipa tapo pirmąja, kuri A.Makulavičiaus taurę iškovojo daugiau nei vieną kartą.

Ši pergalė garantavo „Ferimstos“ vyrams ne tik titulą, bet ir kelialapį į gegužės 2 d., Rygoje vyksiantį tradicinį „Pasaulio lietuvių čempionų taurės“ turnyrą, kuriame „stogdengiai“ jau dalyvavo dukart, o kartą 2017 buvo tapę jo nugalėtojais.

„Sporto namai“: Kšištofas Lavrinovičius 24, Darjušas Lavrinovičius 20, Giedrius Giedra 18, Mindaugas Šeduikis 13.

„Ferimsta“: Edvinas Ruzgas 25, Eduaras Rogačiovas ir Lukas Bankieta po 21, Tomas Grybauskas 15, Linas Valatkevičius 13.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti