Labdaringame koncerte uždainavo R.Seibutis ir S.Babrauskas (17)

Spalio 27 d., 22:59
Seibutis Renaldas 12
Seibutis Renaldas 12
Šaltinis: Lrytas

Šeštadienio vakarą LNK televizijoje vyksta organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertas „Už vaikystę“ suvienijęs didžiausias šalies žvaigždes vienam tikslui – padėti vaikams iš socialinės rizikos šeimų, kurie kasdien randa užuovėją visoje šalyje veikiančiuose dienos centruose.

Koncerte netrūko ir aistrų, paprastai verdančių krepšinio aikštelėje. „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ krepšinio komandos susikovė dvikovoje, per kurią paaiškėjo, kurios krepšinio komandos gerbėjai dosnesni vaikams. „Žalgirio“ fanai buvo dosnesni. Per pakartotinę dvikovą „Žalgirio“ fanai taip pat buvo aktyvesni.

„Lietuvos ryto“ sirgalių išjudinti nepadėjo ir aktyvi koncerto vedėjo Rolando Vilkončiaus agitacija. R. Vilkončius neslėpė savo simpatijų „Lietuvos rytui“ ir ne kartą šią komandą pavadino geriausia. Jo kolegė Irūna Puzaraitė palaikė „Žalgirio“ komandą.  

Naujame ampua sužibėjo ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai Renaldas Seibutis bei Steponas Babrauskas. Šeštadienio vakarą jie kartu su dainininku Česlovu Gabaliu atliko bendrą kūrinį - „Lietuvos ryto“ himną.  

REKLAMA

Jau per pirmąjį koncerto pusvalandį LNK žiūrovai paaukojo daugiau nei 100 000 litų. Antrąjį koncerto pusvalandį aukotojai buvo pasyvesni - paaukojo kiek daugiau nei 30 000 litų. Praėjus dviems valandoms nuo koncerto pradžios paaukota 200 000 litų. 

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti