L.Westermannas pranoko B.Motumą, o „Anadolu Efes“ išliko nelaimėjusi (4) FOTOGALERIJA

Spalio 27 d., 21:34
L.Westermannas įmetė 6 taškus (Scanpix nuotr.)

Eurolygos ketvirtojo turo rungtynėse Stambule vietos „Anadolu Efes“ (0/4) krepšininkai 80:98 (26:27, 17:27, 17:19, 20:25) neprilygo Maskvos CSKA (3/1).

Maskviečiai šiose rungtynėse pabėgo antrajame kėlinyje, kai spurtas 12:4 leido įgyti dviženklį pranašumą (46:35). Po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“ gynyba niekaip nesusitvarkė su įsibėgėjusiu Nando De Colo, o CSKA persvara pasiekė 17 taškų ribą (71:54). Svečiai neišbarstė įgyto pranašumo lemiamo ketvirčio metu.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas šiose rungtynėse daug laiko pasireikšti negavo. Australas per 7 minutes pasižymėjo 2 taškais (2/2 baud.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo, po sykį prasižengė ir išprovokavo pražangą bei mačą baigė su 2 naudingumo balais.

Kitoje barikadų pusėje Leo Westermannas per 14 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir atkovojo po 1 kamuolį, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ šiame susitikime suklydo 16 kartų, kai CSKA – vos 3. Labai išsiskyrė ir dvitaškių pataikymas – 40 proc. prieš 62 proc. taiklumą, kuriuo pasižymėjo svečiai.

Stambulo komanda, kartu su Vitorijos „Baskonia“, kol kas išliko vienintelės šiame Eurolygos sezone, dar nepatyrusios pergalės džiaugsmo.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 23, Joshas Adamsas 17, Bryantas Dunstonas 14 (7 atk. kam.), Ricky Ledo 9 (0/8 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.).

CSKA: Willas Clyburnas 20 (5 atk. kam.), Nando De Colo 18 (5 rez. perd.), Sergio Rodriguezas 14, Othello Hunteris 13 (6 atk. kam.).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška