0

L.Samėnas Vokietijos čempionate metė pro šalį

Lapkričio 9 d., 22:59
L.Samėnas atakavo daug, tačiau netiksliai (Robertas Dačkus, Fotodiena.lt)

Lauryno Samėno atstovaujama Tryro „TBB Trier“ (3/5) ekipa Vokietijos pirmenybėse patyrė penktąjį pralaimėjimą. Komanda svečiuose rezultatu 67:76 (14:18, 12:15, 21:20, 20:19) nusileido Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (7/1) krepšininkams.

Lietuvis aikštėje praleido 25 minutes ir per šį laiką surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/8 tritaškių), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius pažeidė taisykles.

15 taškų svečiams pridėjo Vitalis Chikoko, 13 – buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos atakų organizatorius Trevonas Hughesas (9 atk. kam.), 12 – Jermaine'as Andersonas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Chadas Topperis, kurio sąskaitoje 15 taškų (tritaškiai 4/6).

Tryro komanda turnyro lentelėje žengia trylikta.

Gairės: samėnas, vokietija, trier