0

L.Dončičius nemažina apsukų: surinko trigubą dublį, sulaukė ir solidžios K.Porzingio pagalbos (11)

Spalio 26 d., 07:44
L.Dončičius toliau dominuoja (Scanpix nuotr.)

Dalaso „Mavericks“ (2/0) komandoje žiba europiečiai, padėję išlikti be pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Išvykoje „Mavericks“ 123:116 (27:41, 45:23, 23:29, 28:23) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (0/2) klubą.

Nuo pat antro kėlinio vidurio „Mavericks“ kažkiek kontroliavo situaciją stabiliau. Vis tik likus 5 minutėms Brandonas Ingramas įvedė lygybę, bet Luka Dončičius pataikė metimą su pražanga, ją provokavo ir Kristapas Porzingis, o Jalenas Brunsonas dar didino pranašumą – 115:109.

Vėl B.Ingramas bandė mažinti skirtumą, pataikydamas iš toli, kiek vėliau tą padarė ir Lonzo Ballas, tačiau atsakomąjį šūvį turėjo slovėnas, o baudų metimai, kuriuos pataikė Dorianas Finney-Smithas ir Delonas Wrightas, įtvirtino laimėjimą Dalaso ekipai.

L.Dončičius spėjo pasižymėti trigubu dubliu – pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Jo kolega iš Latvijos surinko 24 taškus ir atliko 4 perdavimus.

Prie pergalės taip pat 20 taškų pridėjo D.Wrightas, 14 – J.Brunsonas (8 atk. kam.).

Netoli dvigubo dublio buvo ir Maximilianas Kleberas, įmetęs 8 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių.

„Pelicans“ ekipai 25 taškus surinko B.Ingramas (8 atk. kam.), po 16 – Derrickas Favorsas (7 atk. kam.) ir Joshas Hartas, 15 – L.Ballas (8 atk. kam., 3/12 trit.), 10 – Frankas Jacksonas.