L.Dončičius jubiliejų Kanadoje pažymėjo trigubu dubliu

Vasario 29 d., 09:22
L.Dončičius surinko trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdingu pasirodymu gimtadienį paminėjo Luka Dončičius.

Slovėnas nukalė Dalaso „Mavericks“ (34/25) išvykos pergalę prieš Toronto „Raptors“ (22/37) – 136:125 (36:34, 30:33, 40:25, 30:33).

Lemiamu šiose rungtynėse tapo trečiasis kėlinys, kuriame „Mavericks“ susikrovė pergalingą persvarą (100:86). Pranašumas nebuvo triuškinantis, bet „Raptors“ iki finalinės sirenos jo nė kiek neaptirpdė.

L.Dončičius 25-ąjį gimtadienį paminėjo surinkdamas trigubą dublį – 36 minutės, 30 taškų (10/15 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 7/9 baudų metimų), 11 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 16 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidos bei 3 pražangos.

„Jaučiuosi lyg 40, tad nieko ypatingo“, – po rungtynių ironizavo slovėnas.

Solidžiai jam talkino Kyrie Irvingas – 35 minutės, 29 taškai (9/14 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovotas ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas, klaida bei 4 pražangos.

Abi komandos šiame mače prarado savo serija – „Raptors“ buvo laimėję tris mačus paeiliui, „Mavericks“ suklupo du pastaruosius mačus, itin skaudžiai krisdami Klivlande.

Toronto klubui 54 taškus surinko mainais iš Niujorko atvykęs R.J.Barretto ir Immanuelio Quickley tandemas.

„Raptors“ lieka namie, kuriuose priims San Fransisko „Golden State Warriors“, „Mavericks“ keliauja į Bostoną.

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (11 atk. kam., 16 rez. perd., 1/8 tritaškių, 5 klaidos), Kyrie Irvingas 29 (2/6 tritaškių), P.J.Washingtonas 23 (6 atk. kam.), Timas Hardaway’us 16 (4/10 tritaškių), Danielis Gaffordas 13 (7 atk. kam., 6/7 dvitaškių), Dereckas Lively 9 (5 blokai, 4/4 dvitaškių).

„Raptors“: Immanuelis Quickley 28 (5 atk. kam., 9 rez. perd., 5/11 tritaškių), R.J.Barrettas 26 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4/6 tritaškių), Scottie Barnesas 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 0/5 tritaškių, 4 klaidos), Jakobas Poeltlas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Kelly Olynykas 13, Gary Trentas 11 (4 atk. kam.).