0

L.Dončičius ir vėl ryškiai spindėjo NBA (16)

Spalio 25 d., 07:48
L.Dončičius yra ryškus NBA (Scanpix nuotr.)

Luka Dončičius įgauna vis didesnę lyderio rolę Dalaso „Mavericks“ (2/2) ekipoje, tačiau Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) teko patirti pralaimėjimą. Atlantoje 104:111 (42:22, 16:26, 29:32, 17:31) buvo nusileista „Hawks“ (2/2) klubui.

Nors Dalaso komanda ir pradėjo rungtynes galingai, tačiau po truputį triuškinantis 26 taškų skirtumas ėmė tirpti. Trae Youngas paskutinio kėlinio metu pelnė 12 svarbių taškų, o po atkarpos 13:2 „Hawks“ jau pirmavo 96:95.

T.Youngas, beje, dalyvavęs slovėno mainuose, lemiamu metu padėjo savo komandai atitrūkti ir pasiekti pergalę.

Slovėnui L.Dončičiui tai ir vėl buvo puikus mačas. Jis per 34 minutes pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/9 trit., 5/8 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo, 2 – prasižengė.

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 23, Luka Dončičius 21, Dennisas Smithas 16, DeAndre Jordanas (16 atk. kam.) ir Maximilianas Kleberas – po 11.

„Hawks“: Kentas Bazemore’as 32 (7 rez. perd.), Taureanas Prince’as 24, Trae Youngas 17, DeAndre Bembry 11 (16 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: mavericks, hawks, doncic