Krepsinis.net pristato atrankos ir olimpiados menedžerį (37)

Birželio 29 d., 08:00
L.Dončičių galima bus išvysti ant parketo atrankoje Lietuvoje
L.Dončičių galima bus išvysti ant parketo atrankoje Lietuvoje
Šaltinis: Krepsinis.net

Portalas Krepsinis.net šią vasarą nusprendė pasiūlyti visiems krepšinio gerbėjams menedžerio žaidimą, kuris apims ne tik olimpiadą, bet ir jos atranką.

Įprastai siūlydavome tik olimpiados menedžerį, tačiau šįkart lietuviai dalyvaus atrankoje, o ir pagrindiniame turnyre mačų skaičius yra sumažintas, tad nusprendėme sukurti ilgesnę žaidimo versiją.

Viskas prasidės birželio 29-ąją, kai startuos olimpiados atranka. Jai pasibaigs, menedžeryje atsiras jau į olimpiadą patekusios rinktinės ir žaidimas bus pratęstas jau pagrindiniame turnyre, kur, tikimės, bus ir lietuviai.

Šiuo metu žaidėjus galite rinktis net iš 24 rinktinių. Atkreipkite dėmesį į turų tvarkaraštį – kadangi grupėse yra nelyginis komandų skaičius, per vieną dieną sužaidžia 2 rinktinės, tad viename ture kažkuri nacionalinė ekipa nedalyvauja. Čia visada gelbėja turų tvarkaraštis, kuris aiškiai rodo, jog pirmajame ture nematysime Pietų Korėjos, Slovėnijos ir pan.

Vienas registruotas vartotojas gali turėti vieną komandą. Menedžerį visada rasite puslapio viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkę MENEDŽERIS.


37 komentarai
Naujausi komentarai (37)
Geriausiai ivertinti (37)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti