0

Kosminė atomazga: Y.Madaro metimas su pratęsimo sirena pražudė „Real“ (13)

Lapkričio 30 d., 22:14
Y.Madaras lėmė pergalę

Eurolygoje nutrūko Madrido „Real“ (10/1) komandos pergalių serija. Yamas Madaras su pratęsimo sirena namie 100:99 (16:29, 21:15, 22:23, 28:20, 13:12) atnešė pergalę Stambulo „Fenerbahče“ (6/5).

„Real“ nuo susitikimo pradžios rodė geresnį krepšinį (29:16), o Facundo Campazzo buvo esminis vedlys, pelnęs jau 16 taškų. „Fenerbahče“ bandė kapstytis iš deficito ir jį vertė vienaženkliu (29:35), kai pataikė Nigelas Hayesas-Davisas ir Marko Guduričius.

Pertraukėlė nedavė naudos „Real“, nes skirtumas tirpo toliau po Yamo Madaro metimo (31:35), o J.Motley dar realizavo baudas – 33:35. Vis tik iki antro ketvirčio pabaigos svečiai kiek stabilizavo padėtį – 44:37.

Po didžiosios pertraukos Stambulo komanda ir vėl artėjo (47:48), bet F.Campazzo ir pirmuosius taškus pelnęs Mario Hezonja neleido „Fenerbahče“ persverti rezultato – 54:49. Skirtumas vėl pasiekė dviženklę atžymą (67:57), o „Real“ nebuvo nusiteikusi atiduoti pergalę.

Kitokie buvo „Fenerbahče“ planai. N.Hayesas-Davisas ir Scottie Wilbekinas mažino skirtumą (72:78), o ketvirtame kėlinyje liko dar daugiau nei 4 minutės. Svarbiu metu baudas realizavo Rudy Fernandezas, vieną iš dviejų pridėjo W.Tavaresas (81:72), bet dvi realizavo ir M.Guduričius – 74:81.

M.Guduričius tęsė gerą atkarpą ir smeigė tritaškį (80:82), Scottie Wilbekinas realizavo dvitaškį, kol Vincentas Poirier – vieną baudos metimą. Vis tik lyderystę eilinį sykį demonstravo F.Campazzo – 85:82. Liko 33 sek., N.Calathesas didino intrigą (84:85), tačiau baudas susimetė F.Campazzo – 87:84.

Liko 10 sek., S.Wilbekino tritaškis lygino rezultatą (87:87), „Real“ neužpuolė, tad laukė pratęsimas. Jame kova liko atkakli, o likus minutei svarbius taškus pelnė V.Poirier – 96:94. Netrukus po pertraukėlės sekė dar vienas jo metimas, o J.Motley realizavo baudas – 96:98. M.Hezonjos nervai atlaikė vieną metimą, M.Guduričiaus – abu, bet Y.Madaras tapo rungtynių didvyriu – jo metimas iš po krepšio su sirena pražudė „Real“.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 21, Scottie Wilbekinas 19, Yamas Madaras 17 (3/4 trit.), Nigelas Hayesas-Davisas (7 atk. kam.), Nickas Calathesas 13.

„Real“: Facundo Campazzo 33 (11/11 dvit., 2/10 trit., 7 rez. perd., 32 n.b.), Sergio Llullas ir Gabrielis Deckas (8 atk. kam.) – po 14, Vincentas Poirier (8 atk. kam.) ir Džananas Musa – po 11.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: real, fenerbahce