Kokainą vartojęs D.Hawkinsas diskvalifikuotas ketveriems metams (8)

Balandžio 2 d., 20:30
D.Hawkinsas sulaukė itin griežtos bausmės (AFP-Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Neseniai dėl dopingo vartojimo įkliuvęs 31 metų Davidas Hawkinsas sulaukė itin griežtos bausmės. Kokainą vartojusį krepšininką Turkijos krepšinio federacija diskvalifikavo net ketveriems metams.

Stambulo „Galatasaray“ ekipai atstovavęs amerikietis prieš kelias savaites įkliuvo dėl dopingo vartojimo, o Vokietijoje atlikus pakartotinį testą jis taip pat buvo teigiamas.

Krepšininkas jau anksčiau turėjo problemų dėl draudžiamų preparatų 2007 metais. Tuomet Romos „Lottomatica“ garbę gynęs žaidėjas buvo diskvalifikuotas trims mėnesiams.

Žaidėjas šį sezoną buvo rezultatyviausias savo ekipoje – jis Turkijos lygoje per 29 minutes vidutiniškai rinko 13,6 taško, atkovojo 2,9 kamuolio ir atliko 3,5 rezultatyvaus perdavimo. Europos taurės turnyre D.Hawkinso statistika beveik identiška.

Prieš šį sezoną krepšininkas sudarė trejų metų sutartį ir per sezoną turėjo uždirbti pusantro milijono JAV dolerių.  

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai

8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti