0

Klivlande triumfavę „Celtics“ – ant konferencijos finalo slenksčio (3)

Gegužės 14 d., 08:49
J.Tatumo ir J.Browno tandemas išvedė Bostoną į pergalę (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Bostono „Celtics“ klubas, kuris išvykoje 109:102 (37:30, 25:27, 26:21, 21:24) palaužė Klivlando „Cavaliers“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:1.

„Celtics“ turės šansą uždaryti seriją Bostone.

Trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo kėlinio pradžioje „Celtics“ spurtavo 15:5 ir likus 8 minutėms iki mačo pabaigos įgijo 15 taškų pranašumą (98:83).

Tačiau „Cavs“ nepasidavė: atsakė spurtu 12:2 ir po Evano Mobley dvitaškio likus 3 minutėms priartėjo iki 5 taškų (95:100). Visgi „Celtics“ pergalės iš rankų nepaleido: Jaysonas Tatumas pataikė dvitaškį, Jaylenas Brownas įsmeigė tritaškį (105:97) ir per likusią minutę šeimininkai nebeatsitiesė.

Į pergalę „Celtics“ vedė J.Browno (27 tšk.) ir J.Tatumo (33 tšk.) tandemas, kartu surinkęs 60 taškų.

Svarbu paminėti, kad dėl traumų „Cavaliers“ nepadėjo lyderiai Jarrettas Allenas ir Donovanas Mitchellas. Tuo metu Bostono ekipoje nežaidė Kristapas Porzingis.

Mačą stebėjo „Cavaliers“ legenda LeBronas Jamesas.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 30 (4/13 trit., 7 rez. perd.), Carisas LeVertas (5 atk. kam.) ir Evanas Mobley (7/12 dvit., 9 atk. kam.) po 19, Maxas Strusas 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (9/17 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaylenas Brownas 27 (7/12 dvit., 8 atk. kam., 5 kl.), Jrue Holiday'us 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 11.

Gairės: nba, cavaliers, celtics