Kartu su D.Gudeliu „Ryto“ podkaste prisistatęs D.Zavackas: galbūt situacija yra nedėkinga ir ją galima vadinti tragiška (6)

Sausio 26 d., 19:04
D.Zavackas prisistatė sirgaliams
D.Zavackas prisistatė sirgaliams
Šaltinis: BC Rytas

Naujasis Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas prisistatė sostinės sirgaliams. „Jeep“ arenoje kartu su „Ryto“ valdybos pirmininku Dariumi Gudeliu atsakė į klausimus apie vykusį atrankos procesą, priimtą iššūkį bei keliamus tikslus.

D.Gudelis atskleidė, kad šis procesas buvo planuotas ir sprendimą priimti D.Zavacką į sporto direktoriaus pareigas palaikė ir komandos žaidėjai bei treneriai.

„Šiandien priėmėme galutinį sprendimą pasirašyti sutartį su ilgamečiu „Ryto“ šeimos nariu, sukaupusiu patirtį, išmanančiu Lietuvos krepšinio rinką, turinčiu autoritetą. Prieš priimdami šį sprendimą tarėmės su žaidėjais ir treneriais, kurie irgi pažįsta Donatą bei mini geruoju“, – teigė „Ryto“ valdybos pirmininkas.

D.Zavackas kalbėjo, jog „Ryto“ sporto direktoriaus pareigos jam bus didelis iššūkis, tačiau taip pat ir geras šansas.

REKLAMA

„Sutinku, kad dabar galbūt situacija yra nedėkinga, kažkas galbūt ją gali pavadinti tragiška. Tačiau žiūrint iš mano asmeninės pusės ar kitu kampu, jeigu ji būtų dėkinga, turbūt niekas jokių keitimų neiškotų. Man tai irgi yra iššūkis, bet žiūriu į tai kaip į šansą arba galimybę“, – kalbėjo „Ryto“ sporto direktorius.

„Ryto“ sporto direktorius pokalbį užbaigė perduodamas savo žinutę sostinės sirgaliams, išskirdamas du aspektus.

„Manau, tikras sirgalius tikės komanda ir ateis ją palaikyti. Aišku dabar yra koronaviruso situacija ir negalime susirinkti į arenas. Turbūt būsiu banalus, bet palinkėsiu kantrybės ir tikėjimo“, – pokalbį baigė D.Zavackas.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: zavackas, rytas, gudelis
6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti