Kalną taškų suvertęs A.Edwardsas pergalę išlaikė žvėrišku bloku (16)

Kovo 8 d., 09:09
A.Edwardsas visokeriopai vedė į pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tvirtai žygiuoja net ir vieno lyderių netekę Minesotos „Timberwolves“ (44/19).

Prieš rungtynes apie Karlo-Anthony Townso menisko traumą sužinoję „vilkai“ išvykoje 113:111 (33:23, 27:26, 23:34, 30:28) įveikė Indianos „Pacers“ (35/29).

Sužaidus vos 26 sekundes nerimo buvo ir dėl Anthony Edwardso, kruis pasisuko čiurną bei iššlubavo iš aikštės. Vis dėlto netrukus ant parketo jis grįžo sklandžiai.

Pirmoji mačo dalis visiškai priklausė svečiams, atsiplėšusiems 60:45. Vis dėlto po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, lemiamu metu Aaronas Nesmithas sumetė tris baudų metimus, A.Edwardsas atsakė vienu iš dviejų. „Pacers“ spėjo parengti savo atsaką, tačiau „Timberwolves“ lyderis jų viltis sudegino galingu bloku A.Nesmithui.

„Edwardsas yra fiziškas žaidėjas ir su juo reikia žaisti fiziškai. Tai yra skaudi pamoka“, – po rungtynių pripažino „Pacers“ strategas Rickas Carlisle’as.

Iškritus K.Townsui visą komandos puolimą ant savo pečių paėmė būtent A.Edwardsas – 39 minutės, 44 taškai (15/28 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 5/8 baudų metimų), 6 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, nė vienos klaidos ir pražanga.

Gynėjo bendraklubiai stokojo efektyvumo puolime, pataikydami vos 4 iš 18 tritaškių (22 procentai). „Vilkai“ atsigriebė laimėdami kovą dėl kamuolių (48:39) ir rečiau klysdami (9:15).

Indianos ekipoje išsiskyrė atakų organizatorius Tyrese’as Haliburtonas – 37 minutės, 23 taškai (7/8 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/4 baudų metimų), 3 atkovoti ir perimtas kamuolys, 13 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidos bei pražanga.

„Timberwolves“ kelionę po Rytų konferenciją pratęs Klivlande, „Pacers“ vyksta į Orlandą.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 44 (6 atk. kam., 3/7 tritaškių), Rudy Gobertas 18 (14 atk. kam., 3 blokai), Nazreonas Reidas 13 (8 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 10 (0/4 tritaškių), T.J.Warrenas 7.

„Pacers“: Pascalis Siakamas 24 (4 atk. kam.), Tyrese’as Haliburtonas 23 (13 rez. perd., 2/7 tritaškių, 5 klaidos), Jalenas Smithas 14 (4 rez. perd., 5/5 metimų), Mylesas Turneris 12 (7 atk. kam., 4 blokai), Aaronas Nesmithas 8 (2/10 metimų), Andrew Nembhardas 7 (6 atk. kam.).