Kalėdos krepšinio gerbėjams atėjo anksčiau – prekybos vietas pasiekė abejingų nepalikęs filmas „Arvydas Sabonis. 11“

Gruodžio 9 d., 16:07
Prekybos vietas pasiekė filmas apie A.Sabonį (Fotodiena.lt)
Prekybos vietas pasiekė filmas apie A.Sabonį (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Praėjusių metų gruodį pasirodžiusio kino filmo „Arvydas Sabonis. 11“ kūrėjai prieš artėjančias didžiausias metų šventes nudžiugins ne vieną krepšinio gerbėją. Pardavimo vietose jau galima įsigyti ilgai lauktą filmo DVD apie krepšinio milžiną Arvydą Sabonį. Filmo kūrėjai neabejoja, kad tai taps puikia Kalėdų dovana ne vienam krepšinio aistruoliui.

Tik pasirodęs kino teatruose režisieriaus Rimvydo Čekavičiaus kurtas filmas apie A.Sabonį startavo galingai ir ilgai išsilaikė kino teatrų žiūrimiausių filmų viršūnėse. Kino juosta apie krepšinio legendą yra daugiausia žiūrovų surinkęs lietuviškas dokumentinis filmas Lietuvos kino istorijoje.

Atviras, nuoširdus, šiltas ir nuotaikingas pasakojimas apie A.Sabonio gyvenimą bei karjerą sužavėjo ne vieną ir sulaukė įvertinimų. „Arvydas Sabonis. 11“ triumfavo KINFO apdovanojimuose ir buvo pripažintas geriausiu metų dokumentiniu filmu. Filmas taip pat buvo nominuotas dviems „Sidabrinėms gervėms“. Kino portrete apžvelgiama net tik profesionalaus krepšininko karjera, kai Sabas pradėjo žaisti Kauno „Žalgiryje“, bet ir jo asmeninis gyvenimas. Dokumentinį filmą matę žiūrovai negailėjo liaupsių ir krepšininko žmonai Ingridai Sabonienei, kurios pasakojimai privertė nubraukti ašarą ne vieną žiūrovą.

REKLAMA

Filmas nepaliko abejingų ir Lietuvos žvaigždžių

Kino juostai po premjeros liaupsių negailėjo ir žinomi Lietuvos sportininkai. Buvęs krepšininkas Ramūnas Šiškauskas apsilankęs Kaune vykusioje filmo „Arvydas Sabonis. 11“ premjeroje liko sužavėtas ir filmą apie tokį žmogų kaip Sabas rekomenduotų pažiūrėti visiems.

„Man filmas labai patiko. Buvo ir tokių biografinių faktų, kurie jau buvo žinomi, kiti nežinomi, bet filmas apie tokį žmogų, be jokios abejonės, yra įdomus. Pasižiūrėti visą istoriją – kaip jo karjera prasidėjo ir viskas tęsėsi – buvo tikrai įdomu. Didžiausią įspūdį paliko vaizdai ir faktai iš asmeninio Sabonio gyvenimo, kurie buvo nematyti ir negirdėti, nes niekas apie tai niekada nepasakojo“, – tuomet mintimis dalijosi krepšininkas.

Žinomą Lietuvos futbolininką Deividą Šemberą labiausiai sužavėjo A.Sabonio žmona Ingrida, kuri dokumentiniame filme suspindo bene ryškiausiomis spalvomis. „Ingrida filme atsiskleidė kaip labai puikus ir „šiltas“ žmogus, kaip ir pats Arvydas. Nieko keisto, kad šie žmonės viena šeima. Ingrida į filmą įnešė labai daug pozityvo, malonių emocijų. Sakyčiau, kad filme ji suvaidino vieną iš pagrindinių rolių, jei taip galima pavadinti. Buvo labai malonu išgirsti pasakojimus apie Arvydą iš jo artimiausio žmogaus“, – liaupsių negailėjo dabar jau profesionalaus futbolininko karjerą baigęs D.Šemberas.

REKLAMA

DVD – ranka pasiekiamas kiekvienam

Filmo „Arvydas Sabonis. 11“ DVD tiek kaina, tiek pardavimų vietomis bus pasiekiamas kiekvienam krepšinio gerbėjui.

DVD bus galima įsigyti visose „Maxima XX“ bei „Rimi“ parduotuvėse. Diskais taip pat prekiaus „Euronix“, „Mediashop“, „Elektromarkt“ bei „Pegaso“ knygynai. Keliaujantiems patogia pardavimų vieta pats „Statoil“ bei „Lukoil“ degalinės.

Filmo DVD taip pat prekiaus elektroninė parduotuvė www.filmuparduotuve.lt, kuri pasiūlys diską įsigyti itin patrauklia kaina – vos už 7,24 euro.

„Arvydas Sabonis. 11“ taps puikia dovana kiekvienam, besižavėjusiam Lietuvos krepšinio karaliaus žaidimu bei norinčiam pamatyti slapčiausius ir iki šiol nematytus kadrus iš legendos gyvenimo.

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
BRUŽAS IR PULKOVSKIS