0

K.Perry ir M.Simonovičius nukalė pirmąją Juodkalniečių pergalę (1)

Vasario 25 d., 21:59
K.Perry dirbo abejose aikštės pusėse (FIBA nuotr.)

Pirmąją pergalę Europos čempionato atrankoje pasiekė Juodkalnijos rinktinė (1/1), prisidėjusi prie sumaišties D grupėje.

Juodkalniečiai namie 95:70 (27:24, 23:13, 25:20, 20:13) sutriuškino Švediją (1/1).

Dar iki ilgosios pertraukos atitrūkę šeimininkai vėliau tik padidino skirtumą. Triuškinamai laimėję juodkalniečiai nevengė pranašumo auginti ir paskutinėje atakoje, kai Dino Radončičius suapvalino persvarą iki 25 taškų (95:70).

Efektyviausias nugalėtojų gretose buvo Marko Simonovičius – 24 minutės, 16 taškų (5/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), 8 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 4 pražangos ir 26 naudingumo balai.

Kendrickas Perry pridėjo 18 taškų (5 rez. perd., 3/6 tritaškių, 5 per. kam.), 13 – Vladimiras Mihailovičius, 11 – Emiras Hadžibegovičius (3/5 tritaškių).

Svečiams 15 taškų surinko Barra Njie (4 rez. perd.), 13 – Melwinas Pantzaras (5 atk. kam.), po 10 – Adamas Ramstedtas ir Viktoras Gaddeforsas (8 atk. kam., 0/3 tritaškių).

D grupėje taip pat varžosi Bulgarija (1/1) ir Vokietija (1/1). Po pirmojo „lango“ grupėje įsivyravo lygybė, o į pirmenybes keliaus tik trys iš keturių rinktinių.