K.Maksvytis: apie L.Lekavičiaus duobę, A.Butkevičiaus gynybą ir G.Krapiko taisyklę (4) VIDEO interviu

Lapkričio 28 d., 22:00
K.Maksvytis patenkintas liko tik pergale (LKL nuotr.)
K.Maksvytis patenkintas liko tik pergale (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ komanda iškovojo sunkią pergalę ir palaužė Alytaus „Wolves“ ekipą. Po susitikimo Kazys Maksvytis pripažino, kad jo auklėtiniai rodė ne tokį žaidimą kaip tikėtasi.

„Sunkios rungtynės mums. Ne ta energija, ne tas užsivedimas. Kai to trūksta, sunku būti rungtynėse. „Wolves“ žaidė gana kietai, stengėsi spausti, išmušti kamuolius, mes nebuvome pasiruošę tokiam kontaktui. Tokiose rungtynėse atsarginių indėlis turi būti didesnis, nes pagrindiniai turėjo didelį krūvį dviguboje savaitėje Eurolygoje. To irgi trūko. Geras dalykas yra pergalė, o dėl kitko galima ginčytis“, – sakė „Žalgirio“ treneris.

REKLAMA

– Kas nutikę Lekavičiui, ar jis savimi nepasitiki?

– Tikiuosi, kad tai laikina duobelė. Eurolygoje jis irgi susikurdavo gerus metimus, bet juos pramedavo. Jis mums svarbus, užaštrinantis žaidimą, tikiuosi, ateityje bus geresnis.

– Ar jautėsi nenusiteikimas, ar trūko jėgų?

– Abu dalykai susidėjo. „Wolves“ pademonstravo kokybišką žaidimą. Kai nebuvome šimtu procentų susifokusavę, tokios rungtynės ir buvo.

REKLAMA

– Ar Arnas jus dar stebina gynybos sugebėjimais?

– Nestebina. Antroje pusėje jis žaidė gerai, jis visada dengia pavojingiausius žaidėjus ir žaidžia agresyviai. Buvo visokių spekuliacijų, kad gal Arno nereikia, gal jie panašūs su Edgaru, bet matote, koks jis reikalingas komandai.

– Krapikas turėdavo taisyklę siųsti į rūbinę techninę pražangą gavusį žaidėją. Ar neturėjote minčių šiandien į rūbinę siųsti jį?

– Ne, tos taisyklės nebenaudojame, kas būtų, jei geriausią žaidėją reikėtų siųsti į rūbinę (Juokiasi).

„Ilgoji pertrauka“: LKL atkrintamųjų paveikslas, naujas treneris „Šiauliams“, nauja vizija „Pieno žvaigždėms“, „Ryto“ privalumas ir kuo P.Šakinis geriau už P.Juodį


Gairės: Žalgiris, maksvytis
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti