K.Maksvytis: apie būsimą rotaciją, Belgrado sirgalius ir prastus rungtynių startus (8) VIDEO interviu

Gruodžio 12 d., 14:25
K.Maksvytis apžvelgė rungtynes Belgrade (BNS nuotr.)
K.Maksvytis apžvelgė rungtynes Belgrade (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ antradienį dvigubą Eurolygos savaitę pradeda išvykos rungtynėmis su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Kauniečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis apžvelgė laukiančias rungtynes ir būsimą atmosferą varžovų aikštėje.

„Varžovai laimėjo pastarąsias 5 rungtynes ir įgavo pasitikėjimo, kietumo, pradėjo žaisti žymiai kiečiau. Turi medžiagos ir fiziškumo. Laukia mūsų ir jų sirgaliai. Sunkus varžovas, prieš kurį žaisime nukraujavę“, – kalbėjo treneris.

– Ką atėjęs naujas treneris pakeitė Belgrado komandos žaidime?

REKLAMA

– Neteko matyti jų pirmų rungtynių. Stebėjome jau tik vadovaujant Ivanovičiui, bet kiek teko girdėti – atsirado daugiau tvarkos, pasitikėjimo. Eurolygoje reikia nedaug – vienos kitos geresnės rungtynės ir atsiranda tikėjimas.

– Kuo išskirtinė yra „Crvena Zvezda“ gynyba?

– Agresyvi gynyba. Jie keičia gynybos sistemas, dažnai keičiasi ginamaisiais, agresyviai spaudžia kamuolį. Turi tokiam žaidimui tinkamų žmonių. Jų pagerėjimas susijęs ne tik su trenerio atėjimu, bet ir su Luca Vildozos prisijungimu. Jis pagyvino žaidimą ir įnešė improvizacijos. Puolime viskas sukasi aplink Vildozą ir Bentilą. Aišku yra ir Nedovičius, ir vietiniai talentingi žaidėjai, kurie prisideda prie komandos.

– Kurie iš susirgusių žaidėjų galės vykti į Belgradą?

– Tikiuosi, jog pati komanda dar galės išvykti, nes šiandien ryte dar ne visi lėktuvai kilo iš Kauno oro uosto. Tikiuosi, jog galės skristi Dimša ir Lukošiūnas, o Kalnietis, Brazdeikis bei Lelevičius, kurį planavome vežtis, lieka. Vietoje jo bandysime registruoti Kublicką.

– Su kokiais iššūkiais susidursite turėdami tiek nukraujavusią sudėtį?

REKLAMA

– Visų pirma, fiziškumas. Nors varžovas gana parankus, nes mes mėgstame tokias tvarkingas ekipas, kurios žaidžia pagal sistemą. To fiziškumo mes labai nebijome, mus labiau baudė individualiai stiprūs žaidėjai.

– Ar nuteikinėjate komandą priešiškai nusiteikusiems varžovų sirgaliams?

– Dar neruošiame, nes vakar dar turėjome rungtynes. Į provokacijas mes nepasiduodame ir žaidžiame krepšinį. Belgrade žaist sudėtinga, bet jau turėjome sunkių atmosferų, tad tikiuosi, jog prie to prisitaikysime.

– Kas iš varžovų priekinės linijos atrodo pavojingiausiai?

– Puolime daug kas sukasi aplink Bentilą. Fiziškiausias iš jų yra Martinas, o Mitrovičius gali žaisti per kelias pozicijas. Raduljicos dar nėra sudėty, bet priekinėje linijoje yra labai daug talento.

– „Žalgiris“ turi problemų rungtynių pradžiose. Kaip sprendžiate šią problemą?

– Diskutuojame ir galbūt bandysime keisti rotaciją. Gal prieisime ir iki apšilimo. Situacija kartojasi, jog varžovams duodame 10 taškų pranašumą ir tada pradedame žaisti. Norime to išvengti ir bandysime daryti, kad tai nesikartotų.

„Ilgoji pertrauka“: LKL atkrintamųjų paveikslas, naujas treneris „Šiauliams“, nauja vizija „Pieno žvaigždėms“, „Ryto“ privalumas ir kuo P.Šakinis geriau už P.Juodį


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti