K.Kriisos vedami estai ir antrą kartą krito Suomijoje (4)

liepos 30 d., 21:03
K.Kriisa buvo rezultatyvus, bet ne itin naudingas

Antrąjį pralaimėjimą draugiškuose mačuose patyrė Estijos nacionalinė rinktinė, svečiuose 67:75 (18:15, 16:19, 13:25, 20:16) nusileidusi suomiams.

Komandos lygiai pradėjo rungtynes, bet Suomijos rinktinė daug solidžiau startavo trečiajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą bei artyn nebesižvalgė.

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa buvo rezultatyviausias tarp estų – per 29 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo, išprovokavo 6 pražangas, kartą pats pažeidė taisykles bei surinko 5 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 13 taškų surinkęs Kregoras Hermetas, 11 pridėjo Sanderis Raieste (9 atk. kam., 5 klaidos).

Suomijos rinktinėje išsiskyrė 14 taškų surinkęs 21-erių puolėjas Elias Valtonenas, 12 pridėjo Alexas Madsenas, 8 – Edonas Maxhuni.

Estai kontrolinių mačų maratoną pradėjo pergalėmis prieš lietuvius ir latvius, tačiau suomiams nusileido jau antrąjį kartą, pirmajame mače kritę dar skaudžiau – 76:97.