K.Kemzūra prieš atrankos burtus: visus galime įveikti (26)

Sausio 30 d., 18:20
kemzura kestutis 11 LT
kemzura kestutis 11 LT
Šaltinis: Lrytas

„Varžovų nepasirinksi, kokie bus, tokius reikės įveikti“, - prieš artėjančią atrankos į Londono olimpines žaidynes turnyro burtų traukimo ceremoniją sakė Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra

Europos čempionate penktą vietą užėmusi Lietuvos rinktinė kartu su Rusija, Makedonija ir Graikija pateko į trečiąjį burtų krepšelį. Pirmajame – Angola, Nigerija, Jordanija ir Pietų Korėja, antrajame – Dominikos Respublika, Puerto Rikas, Venesuela ir Naujoji Zelandija.

„Dabar tik laukiame, o tada matysime. Žinau, kad nebus paprasta. Net nekalbu apie Europos komandas, visi žinome, kokio jos pajėgumo. Pietų Amerikos rinktinės man mažiau žinomos, tačiau neabejoju, kad jos bus labai pavojingos, juk jaus namų sienas“, - kalbėjo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris.
 
„Varžovų nepasirinksi, kokie bus, tokius reikės įveikti. Manau, nenugalimų komandų nėra. Labai svarbu, kad susirinktume geriausios sudėties, pasiektume geriausią formą ir demonstruotume geriausią krepšinį. Visus galime įveikti, tik reikės tai įrodyti aikštėje“, - ryžtingai nusiteikęs K.Kemzūra.
 

Gairės: kemzūra, atranka, burtai
26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti