07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
0
Ispanija
0
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
0
Japonija
0
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
0
Brazilija
0
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
0
Kanada
0
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
0
Puerto Rikas
0
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
0
JAV
0
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
0
Graikija
0
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
0
Australija
0
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
0
Prancūzija
0
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
0
Vokietija
0
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
Serbija
0
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
0
Pietų Sudanas
0
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
0
Brazilija
0
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
0
Graikija
0
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
0
Ispanija
0
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
0
Vokietija
0
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
JAV
0
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
0
Pietų Sudanas
0

K.Hayesas: apie lietuvišką žiemą, tikslą nebūti „laukine kate“ ir ryšį su kitais žalgiriečiais VIDEO interviu

Lapkričio 30 d., 14:42
K.Hayesas apsilankė klubo podkaste (Žalgirio nuotr.)
K.Hayesas apsilankė klubo podkaste (Žalgirio nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Kauno „Žalgirio“ naujokas Kevarriusas Hayesas šį sezoną greitai tapo vienu iš sunkiausiai pakeičiamų komandos žaidėjų, padedančiu cementuoti varžovus stabdančią gynybą.

Ilgarankis 25 metų 206 cm ūgio vidurio puolėjas džiaugiasi ne tik sėkmingu sugrįžimu į Eurolygą, bet ir gyvenimu Kaune bei savo komandos draugais. Apie tai K.Hayesas kalbėjosi su „Žalgiris TV“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir.

„Jau darausi sąrašą, ko man reikėtų – batų, su kuriais galėčiau eiti per sniegą, kas išlaikytų mano kojas sausas ir pirštinių. Taip, neturiu pirštinių. Net negalvojau apie tai. Lauke būnu keletą minučių ir einu į mašiną“, – šypsojosi lietuvišką žiemą dar ne su tokiomis gausiomis šiltų rūbų atsargomis pasitinkantis krepšininkas.

Studijų laikais Floridos universiteto komandoje puikiais gynybiniais instinktais užsirekomendavęs aukštaūgis 2019 m. tikėjosi būtų pašauktas NBA naujokų biržoje, tačiau savo pavardės ten neišgirdo. K.Hayesas prisiminė didžiausius savo žaidimu trūkumus, kuriuos tuo metu išskyrė specialistai ir apie tai pasakojo tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir.

REKLAMA

„Tuo metu specialistai akcentavo tempą. Aš galėjau duoti energijos ir pastangų, bet buvo svarbu išmokti nebūti laukine kate ir paskirstyti tai tam tikriems momentams. Su tuo problemų turiu ir dabar. Pavyzdžiui antraisiais savo metais ASVEL klube prisirinkdavau kvailų pražangų. Kai esu užsivedęs, kartais pamirštu tam tikrus dalykus ir užsidirbu tas pražangas. Italijoje demonstravau energiją ir pasiaukojimą, o atvykęs į Prancūziją pradėjau mažinti tų kvailų pražangų skaičių. Galbūt, jei būčiau žaidęs daugiau, būčiau pripratęs dar greičiau, bet to nežinau. Bursoje jau parodžiau, kad esu geresnis“, – apie savo tobulėjimą karjeros metu pasakojo K.Hayesas.

Šią vasarą prisijungęs prie „Žalgirio“ K.Hayesas atrado puikiai sutariantį kolektyvą bei džiaugiasi buvimu su komandos draugais. Žaidėjas pasakojo apie tai, kad laisvalaikiu susitinka su kitais krepšininkais bei vis geriau juos pažįsta.

„Jaučiuosi, kad tai nėra tiesiog grupė vaikinų, kurie stengiasi gerai sutarti. Mes galime pajuokauti, prisitaikėme prie vieni kitų asmenybių, žinome kurie yra tylesni, o kurie mėgsta pašnekėti. Jaučiuosi patogiai, nėra jokios prievartos, bet atmosfera yra tikrai labai gera. Kartą vakarienės vykau pas Tylerį Cavanaugh, tai buvo labai smagu. Leidžiame laiką su komandos draugais eidami vakarieniauti ar kitais būdais, todėl galima juos pažinti, o tada yra paprasta su jais susiklijuoti“, – kalbėjo žalgirietis.

REKLAMA

Po pirmų 10-ies Eurolygos rungtynių „Žalgiris“ turnyro lentelėje su 6 pergalėmis ir 4 nesėkmėmis žengia 6-oje vietoje. Krepšininko teigimu, „Žalgirio“ žaidimo kokybė ir toliau gerėja ir dar yra daug vietos tobulėjimui.

„Reikia suprati, ką darome gerai ir kur yra mūsų klaidos. Čia mes nuolat tobulėjame ir tikiu, kad jei taip bus ir toliau, būsime puiki komanda. Suprantame, kad turėti tokį rezultatą yra labai gerai. Dėl tų pergalių atidavėme labai daug jėgų, bet kai kuriuose mačuose mums pasisekė. Norime panaikinti sėkmės faktorių ir viską palikti sunkiam darbui ir susikaupimui visas 40 minučių“, – teigė K.Hayesas.

Tinklalaidėje krepšininkas dar kalbėjo apie pradžią krepšinio karjeroje, mamą JAV kariuomenės kapitonę, Motiejų Krivą ir kitus dalykus. Antroje tinklalaidės dalyje, skirtoje „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriams, krepšininkas atsakė į šūsnį sirgalių klausimų.

„Ilgoji pertrauka“: Šeškus „M Basket“ ekipai, Jaručio statusas klube, kodėl „CBet“ pasirinko Šernių, o ne Eglinską, iš piršto laužti gandai, Maksvyčio laimėjimai ir Paryžiaus korta, Alexo Antetokounmpo atvykimo į Lietuvą detalės ir krepšinio pasaulio žmonių reakcija į kritiką


Gairės: hayesas
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti