K.Bryanto tragedijos piloto brolis tiki, kad legenda skristi pasirinko žinodama apie pavojų (6)

Gegužės 13 d., 08:47
K.Bryanto mirties aplinkybės yra gvildenamos teismuose
K.Bryanto mirties aplinkybės yra gvildenamos teismuose
Šaltinis: Krepsinis.net

Po tragiškos Kobe Bryanto mirties praėjo jau beveik keturi mėnesiai, tačiau aistros dėl šių klaikių įvykių ir toliau kunkuliuoja. Po tragedijos pradėtas ne vienas teismo procesas.

Velionio krepšininko žmona Vanessa Bryant padavė teismą skrydžių bendrovę „Island Express Helicopters“ ir sraigtasparnį pilotavusį bei taip pat žuvusį Ara Zobayaną. 26 punktų ieškinyje šie yra kaltinami dėl pražūtingo aplaidumo atliekant savo darbą.

Piloto brolio Berge’o Zobayano advokato atsakyme teigiama, kad skrydžio dalyviai dar prieš pakilimą buvo įspėti apie pavojingas sąlygas, tačiau vis tiek nusprendė skristi.

„Bet kokie kaltintojų patirti sužeidimai ar žala buvo pilnai ar iš dalies patirti dėl kaltintojų neatsargumo ir kaltės. Neatsargumas buvo vienas pagrindinių faktorių patiriant tariamą žalą”, – rašoma teisiniame dokumente.

REKLAMA

Sraigtasparnis neturėjo juodosios dėžės, todėl aiškių išvadų apie skrydį pateikti negalima. Vis dėlto išankstinių nesklandumų sraigtasparnyje nenustatyta ir didesnė kaltės dalis krito ant prastų oro sąlygų – skrydžio dieną tvyrojo itin tirštas rūkas.

V.Bryant nėra vienintelė besikreipusi į teismą. Šiuo pavyzdžiu pasekė taip pat artimųjų netekusios Altobelli ir Mauserių šeimos, tačiau jos ieškinį pateikė tik dėl „Island Express Helicopters“ veiksmų, piloto niekaip nekaltindamos.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti