K.Bryanto sraigtasparnio piloto artimieji bijo šališkumo: prašo teismą vykdyti ne Los Andžele (10)

Birželio 24 d., 12:22
K.Bryanto sraigtasparnio piloto artimieji bijo galimo šališkumo (Scanpix nuotr.)
K.Bryanto sraigtasparnio piloto artimieji bijo galimo šališkumo (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Šių metų sausio 26-ąją krepšinio pasaulį sukrėtė žinia apie sraigtasparnio katastrofą, kurios metu žuvo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Kobe Bryantas.

Netrukus Los Andžele prasidės teismo procesas, kuriame bus sprendžiama, ar pilotą Arą Zobayaną pripažinti kaltu dėl tragedijos, kurios metu žuvo krepšininko, jo dukra ir dar septyni asmenys.

Piloto šeima pateikė teismui prašymą perkelti procesą į kitą miestą ar net valstiją, kadangi Los Andžele K.Bryantas buvo itin mylimas ir gerbiamas asmuo, todėl baiminamasi, jog tai gali turėti įtakos teismo sprendimui.

K.Bryanto žmona Vanessa padavė į teismą „Island Express Helicopters“ kompaniją, o ši dali kaltės nori suversti ir pilotui. Ankstesniuose pranešimuose buvo teigiama, kad A.Zobayanas tirštame rūke tiesiog pametė orientaciją ir galvojo, kad sraigtasparnis kyla, o iš tiesų jis leidosi žemyn ir tuomet trenkėsi į kalną bei sprogo.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL