K.Bryanto marškinėlių kaina aukcione pasiekė septynženklę sumą (1)

Birželio 6 d., 09:33
K.Bryanto atributika generuoja milžiniškus pinigus (Scanpix nuotr.)
K.Bryanto atributika generuoja milžiniškus pinigus (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kobe Bryanto legenda garsiai gyvuoja net ir po jo mirties, o nostalgiška žaidėjo atributika generuoja milžiniškus pinigus.

Kalifornijoje vykusiame aukcione marškinėliai iš debiutinio K.Bryanto sezono buvo parduoti net už 2,7 milijono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių. Tiek jų pirkėjas, tiek 25-erius metus marškinėlius laikęs pardavėjas norėjo išlikti anonimais.

Tokia milžiniška suma net laikoma nežymiu nusivylimu – aukciono vadovai tikėjosi kainos 3 ir 5 milijonų JAV dolerių rėžiuose.

Tai net nėra brangiausi K.Bryanto marškinėliai. Dar pernai už geltoną jo aprangą buvo pakloti net 3,69 milijono JAV dolerių, o tai tapo didžiausia visų laikų kaina, sumokėta už krepšinio marškinėlius.

Šių metų vasarį itin gerai išlaikyta K.Bryanto kortelė iš 1997–1998 metų sezono parduota už 2 milijonus JAV dolerių. Rekordas čia priklauso LeBronui Jamesui, kurio debiutinio sezono (2003–2004 metų) kortelė atsiėjo net 5,2 milijono JAV dolerių.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti