JBR laidoje – D.Kairio kompensacijos suma: „Rytas“ viliasi, kad ji maksimaliai sieks 150 tūkst. eurų (54)

Sausio 25 d., 19:00
Šaltinis: Krepsinis.net

JBR naujausioje laidoje buvo aptartos pastarojo laiko Vilniaus „Ryto“ aktualijos.

Laidoje viešėjo „Ryto“ direktorius Justas Jankauskas, sulaukęs klausimo apie atleisto trenerio Donaldo Kairio kompensaciją. Jis teigė, kad ji bus gerokai mažesnė, nei yra įvardinama iki šiol – iki 300 tūkst. eurų.

„Pagal mūsų skaičiavimus, maksimali kompensacija yra dvigubai mažesnė – 150 tūkst. eurų. Bet manau, kad turėsime ją dar mažesnę“, – teigė jis.

Paklaustas apie Giedriaus Žibėno ateitį komandoje, J.Jankauskas pabrėžė, kad kol kas trenerį šiame poste tikimasi matyti iki sezono pabaigos.

„Apie jokį rungtynių skaičių, kurį jam duodame, nesame kalbėję. Giedrius yra tas treneris, kuris turėtų baigti sezoną, nors, žinoma, seksime situaciją, rungtynes, reaguosime į situaciją. Vis tik pasitikime treneriu 100 procentų“, – mano J.Jankauskas.

REKLAMA

Daug permainų „Ryto“ sudėtyje nenumatoma – įvardinta buvo vienintelė potenciali pavardė – Keitho Bensono, kurio sutartis gali būti nutraukta sausio 30 dieną.

Tuo tarpu Rūtenis Paulauskas negailėjo pagyrų jaunajam Augustui Marčiulioniui.

„Jaunų žaidėjų šiandien daug neturime, bet ką matau Auguste – potencialiai daugeliu atveju jį geresnį už Andrew Goudelocką, kas yra neįtikėtina“, – mano jis, pridėjęs, kad Vilniuje norėtų išvysti ir antrą krepšinio klubą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: kairys, rytas, jankauskas
54 komentarai
Naujausi komentarai (54)
Geriausiai ivertinti (54)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti