JBR laidoje D.Gudelis atskleidė gautą sumą iš FIBA Čempionų lygos ir prarastas pajamas dėl pandemijos (6)

Balandžio 6 d., 12:35
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Ryto“ aktualijoms skirtoje JBR laidoje šią savaitę apsilankė klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis ir Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) įkūrėjas Andrius Čerškus.

„Nesutarimai tarp Vilniaus krepšinio mokyklų per pastaruosius metus tikrai buvo. Jaunų talentų perėjimas iš vienos mokyklos į kitą sukeldavo nuoskaudas. Taip pat buvo ginčas dėl salių dalinimosi, kur VKM turėjo pranašumą prieš SKM. Džiugu, kad dabar sėdime visi prie vieno stalo ir telkiame Vilniaus krepšinio bendruomenę, ko iki šiol nebuvo“, – „Ryto“ Tarybos įsteigimu džiaugėsi D.Gudelis.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad Gudelis parašė man žinutę ir paklausė, kodėl aš jo taip nemėgstu. Susitikome, pasivaikščiojome ir išsakėme vienas kitam pretenzijas. Taip ir prasidėjo bendras darbas“, – sakė A.Čerškus.

REKLAMA

„Mes perleisime 4,5 dalies SKM mokyklai. Naujos dalių proporcijos, kurių bus 40, tai virs į 9 dalis. Tai nėra pardavimas, o perleidimas. Tikslas yra telkti ir vienyti Vilniaus krepšinį“, – sakė D.Gudelis.

„Daug kas sako, kad 50 tūkst. suma nėra didelė, bet mums tai tikrai yra didelė suma, kadangi dabar sportuoti gali tik vaikai nuo metų. Tikime, kad ši investicija duos didelę grąžą ateityje, kai mūsų talentai gaus galimybę parodyti save „Ryto“ komandoje. Mes tuos pinigus sunkiai taupėme ir rinkome“, – neslėpė A.Čerškus.

„Pirma mūsų kelionė turėtų būti pas Berlyno ALBA ekipą. Turime pasimokyti iš jų, kaip dirbama su jaunimo sistema ir kaip komanda iš Europos taurės vidutiniokės tapo Eurolygos klubu“, – kalbėjo A.Čerškus.

„Mes per dvejus metus dėl pandemijos negavome 1,7 mln. eurų pajamų, todėl išlaikyti tą tvarumą nėra paprasta. Reikia išleisti tiek, kiek uždirbame, reikia investuoti į bendruomenę bei prekės ženklą, o tada ateis ir rezultatai. Mūsų kontraktas su FIBA Čempionų lyga finansine prasme yra labai naudingas bei perspektyvus. Pirmą kartą per istoriją Europoje yra labai aiškūs kriterijai, kiek galima gauti pinigų. Dabar esame gavę jau apie 500 tūkst. eurų. Šioje situacijoje tai yra ženkli suma“, – atskleidė D.Gudelis.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: rytas, čerškus, jbr, gudelis
6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL