Jautrus D.Diamantidžio atsisveikinimas: pasitraukiu, bet mano širdis visada mušis taip, kaip kamuolys ant parketo (1)

liepos 6 d., 20:04
D.Diamantidis parašė jautrų laišką
D.Diamantidis parašė jautrų laišką
Šaltinis: Krepsinis.net

Apie karjeros pabaigę paskelbęs Dimitris Diamantidis parašė viešą jautrų laišką, kuriame išsakė padėką savo buvusioms komandoms, gerbėjams ir visiems žmonėms, kurie jį supo karjeros metu.

„Galiu tik pasakyti ačiū. Kai kas sako, kad sirgaliai turi dėkoti man už tuos metus, kuriuos praleidau aikštėje. Jie sako, kad buvau puikus žaidėjas ir kai kas mane lygina su legendomis. Jie teigia, kad „Panathinaikos“ ir Graikijos sirgaliai turi pagerbti mane už tuos metus. Bet tiems, kurie taip galvoja, galiu pasakyti, kad jie neteisūs.

Tai aš turiu dėkoti krepšiniui už tokį šansą, už šansą daryti tai, ką myliu labiausiai. Už tai, kad tiek metų gyvenau, už nuostabius momentus, kuriuos pajausti gali retas. Turiu dėkoti sirgaliams už neišblėsusią meilę ir palaikymą tiek gerais, tiek blogais laikais.

REKLAMA

Jūs, sirgaliai, esate tie, kurių pasiilgsiu labiausiai. Jūsų aistra ir lojalumas mano širdyje liks visada. Jūs esate „Panathinaikos“ ir viso krepšinio siela.

Turiu padėkoti ir dviem savo komandoms: „Iraklis“, kur pradėjau karjerą, ir žinoma „Panathinaikos“. Ačiū už galimybę save išbandyti aukščiausiame lygyje, kovoti su geriausiais iš geriausių ir pasiekti tai, apie ką visada svajojau – šlovę.

Mano geriausi prisiminimai visada bus žalios spalvos. Buvo garbė padėti klubui pasiekti aukštumų, daug titulų Graikijos lygoje, taurėje ir Eurolygoje. Atėnai, Berlynas ir Barselona visada bus krepšinio istorijos knygose, jaučiuosi laimingas, kad prie to prisidėjau. Tai būtų buvę neįmanoma be „Panathinaikos“ klubo organizacijos energijos ir entuziazmo.

Krepšinio dėka sutikau daug puikių žmonių, pažinau pasaulį, kultūras. Tai sportas, suvienijantis žmones. Esu toks laimingas, kad tai yra mano gyvenimo dalis. Žvelgdamas atgal galiu tik dėkoti tiems, kurie padėjo tai paversti realybe. Nors ir pasitraukiu, mano širdis visada mušis taip, kaip krepšinio kamuolys mušasi į parketą.

Dabar galite vadinti mane legenda. Tai nėra mano apdovanojimas. Tai yra jūsų – sirgalių, trenerių, komandos draugų, komandos vadovų – apdovanojimas. Tai jūs esate tikros legendos!

Ačiū už įkvėpimą, iššūkius ir nepamirštamą krepšinio gyvenimą.

Dimitris Diamantidis“.

36-erių D.Diamantidis 1999–2004 metais atstovavo Salonikų „Iraklis“ ekipai, o nuo 2004 iki 2016 metų vilkėjo Atėnų „Panathinaikos“ aprangą.

 

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys