Jaunąjį lietuvį įveikęs ir tikrą šou sukūręs K.Gainesas – naujasis „Oro Karalius“ (26) FOTOGALERIJA

Vasario 17 d., 19:15
K.Gainesas iškovojo titulą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)
K.Gainesas iškovojo titulą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

SIL–Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) jau baigėsi pusfinaliai, o po jų krepšininkai stojo į kovą „Oro Karaliaus“ konkurse.

Jį atidarė puikiai žinomi veidai, priklausę komisijai – Vaidas Jurgilas ir Darius Sirtautas įkrovė kamuolius į krepšį ir taip sukėlė publikos aplodismentus.

Dėjimų konkurse dalyvavo Kenny Gainesas, Viačeslavas Bobrovas, LaRonas Dendy, Matas Jucikas ir iš NKL atvykęs jaunasis Domantas Vilys.

REKLAMA

Po pirmųjų bandymų lyderiu buvo K.Gainesas (45 balai), antras liko D.Vilys (44 balai), toliau žengė M.Jucikas ir L.Dendy (po 43 balai), penktas liko iš trečio sykio įkrovęs V.Bobrovas (38 balai).

Antruoju bandymu ir vėl labiausiai pasižymėjo K.Gainesas (49 balai), toliau vėl sekė D.Vilys (45 balai), kiek geriau sekėsi V.Bobrovui (43 balai), M.Jucikas (39 balai) ir L.Dendy (37 balai).

Po pirmo etapo balai atrodė taip:

Kenny Gainesas – 94

Domantas Vilys – 89

Matas Jucikas – 82

Viačeslavas Bobrovas – 81

LaRonas Dendy – 80

Į finalą žengė K.Gainesas su D.Viliu. Čia po pirmojo bandymo tarp abiejų vyrukų buvo lygybė – abu surinko po 48 balus. Po antrojo bandymo, kuris D.Viliui nesusisekė ir įkrauti pavyko kone paskutinę sekundę, K.Gainesas įgavo pranašumą – jis surinko 47 balus, o jaunasis lietuvis – 43.

Trečiuoju bandymu K.Gainesas ir vėl pademonstravo įspūdingą skrydį (49 balai), tad D.Vilys nebeturėjo šansų laimėti. Paskutiniuoju bandymu, į kurį pagalbai pasikeitė ir Utenos „Juventus“ atstovą, D.Vilys įkrovė per jį – surinko 46 balus.

„Oro Karaliaus“ konkursą su 144 balais laimėjo K.Gainesas, 137 balai priklausė D.Viliui. „Juventus“ legionieriui atiteko 1500 eurų vertės čekis kelionei.

K.Gainesas po konkurso sakė, kad dalyvavo čia nesitreniravęs, o vykti žada kartu su mylimąja ir komandos draugu L.Dendy į Disneilendą.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


Gairės: juventus, vilys, geinesas
26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai (11)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja