J.Vainauskas prisidirbo – bandė pasišalinti iš kavinės nesusimokėjęs (17) advokatas kalba apie alkoholį

Balandžio 12 d., 18:07
J.Vainauskas prisidirbo
J.Vainauskas prisidirbo
Šaltinis: Delfi

Buvęs ilgametis krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ vadovas Jonas Vainauskas įsivėlė į nemalonią istoriją su sostinės prekybos centre „Ozas“ esančios picerijos „Can Can“ darbuotojais, kai po puotos bandė pasišalinti neatsiskaitęs, rašo DELFI.lt.

„Dėl visko kaltas alkoholis“, – neslepia J. Vainauskui atstovaujantis advokatas Girdutis Vainius. Ir čia pat priduria, kad buvęs krepšinio klubo vadovas pripažįsta, jog pasielgė neatsakingai ir netinkamai, dėl to, kas įvyko picerijoje, labai gailisi ir pasižada daugiau į tokias situacijas nepakliūti.

„Jonas Vainauskas pripažįsta kaltę, tačiau jo veiksmuose nėra tyčios, – sakė buvusiam krepšinio klubo vadovui atstovaujantis advokatas. – Tai įvyko dėl žioplumo, apsirikimo – jis gyvena netoliese ir dažnai šioje picerijoje pietauja, tada jis buvo pamiršęs piniginę, todėl išėjo į namus atsinešti pinigų ir tikrai būtų atsiskaitęs.“

Policijos pareigūnų surašytame pažeidimo protokole nurodyta, kad J. Vainauskas dar vasario 24 d. vakarą Vilniuje, Ozo g. esančioje picerijoje „Can Can“ užsisakė gėrimų ir patiekalų už 25 eurus, tačiau sąskaitos neapmokėjo, o bandė pasišalinti.


17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti