0
08-03, 22:00
0
0

J.Jocytės brolis su Italijos ekipa dviem pergalėmis startavo Eurolygos jaunimo turnyre (9)

Kovo 19 d., 21:41
R.Jocys (10 numeris) debiutavo turnyre

Eurolygos jaunimo turnyre sėkmingai startavo Romos „Stellazzurra“ ekipa, A grupėje Stambule 82:65 (29:20, 14:16, 22:11, 17:18) nugalėjo Brno „Basket“ bendraamžius.

Šioje dvikovoje Italijos komandos gretose debiutavo 16-metis Justės Jocytės brolis Rokas Jocys. 195 cm ūgio gynėjas per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, gavo bloką ir surinko 2 naudingumo balus. Gynėjas kovo 30-ąją minės 17-ąjį gimtadienį.

Nugalėtojams Benjaminas Marchiaro (6 atk. kam.) ir Nicola Giordano įmetė po 18 taškų, o pralaimėjusiems Jakubas Necas surinko 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

Triuškinančiai laimėtas ir antrasis mačas – 90:62 (23:14, 22:21, 24:13, 21:14) sutriuškinta Saragosos „Casademont“ (0/2) ekipa.

R.Jocys per 6 minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo pražangą ir surinko 6 naudingumo balus.

17 taškų surinko N.Giordano, 14 – Nicolo Virginio, po 12 – B.Marchiaro ir Matteo Visintinas. Varžovams 15 taškų pelnė Lucasas Langarita.

Šeštadienį dėl pirmosios vietos grupėje ir kelialapio į atrankos etapo finalą „Stellazzurra“ susikaus su šeimininkais Stambulo „Anadolu Efes“ (2/0). B grupėje su tokiu pačiu tikslu varžosi ir Kauno „Žalgirio“ (1/0) jaunimas.

Gairės: eurolyga, jocys