J.Harto ir S.Michailiuko vedama „Lakers“ po dviejų pratęsimų pasiekė NBA Vasaros lygos finalą (1)

liepos 17 d., 08:07
J.Hartas sužaidė puikias rungtynes (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lyga pasiekė finišo tiesąją – joje įvyko pusfinalių etapas.

Sudėtingą pergalę pirmajame pusfinalyje pasiekė Los Andželo „Lakers“ ekipa, Las Vegase po dviejų pratęsimų 112:109 (28:23, 22:24, 23:24, 25:27, 8:8, 6:3) nugalėjusi Klivlando „Cavaliers“.

Tiesa, Vasaros lygoje kėliniai tęsiasi po dešimt minučių, o pratęsimai trunka tik po dvi minutes, todėl šios rungtynės užsitęsė ne ilgiau nei įprastas europietiškas mačas su vienu pratęsimu ir net trumpiau nei eilinės NBA rungtynės.

„Cavaliers“ į priekį tempė 27 taškus pelnęs Collinas Sextonas, po 17 pridėjo Jamelas Artisas ir Johnas Hollandas, 14 – Scoochie Smithas, po 10 – Billy Prestonas ir Vladimiras Brodziansky.

Tikrą šou surengė „Lakers“ lyderių duetas – Joshas Hartas pelnė 37 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, dar 31 tašką pridėjo Sviatoslavas Michailiukas. 20 taškų surinko Jeffas Ayresas, 12 (9 rez. perd.) – Xavieras Rathanas-Mayesas.

Kitame pusfinalyje Portlando „Trail Blazers“ 97:92 (19:24, 27:20, 23:22, 28:26) nugalėjo Memfio „Grizzlies“.

„Grizzlies“ 27 taškus pelnė Brandonas Goodwinas, Kobi Simmonsas surinko 23 taškus, Markelas Crawfordas – 19.

„Trail Blazers“ į pergalę atvedė 21 tašką pelnęs (16 atk. kam.) Calebas Swaniganas, 22 surinko Archie Goodwinas, po 13 – Zachas Collinsas (12 atk. kam.) ir Johnas Jenkinsas.

Komandai nesutrukdė ir prastas lyderio Wade‘o Baldwino pasirodymas, kuris pelnė tik 8 taškus (2/13 metimų „iš žaidimo“) ir 9 sykius suklydo.