J.Butlerio baudų metimai paskutinę akimirką pražudė „Celtics“

Vasario 17 d., 08:51
J.Butleris išplėšė pergalę (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Čikagos „Bulls“ (28/29) komanda, kuri namie tik paskutinę sekundę 104:103 (22:25, 30:33, 29:20, 23:25) palaužė Bostono „Celtics“ (37/20).

Visas mačas vyko labai atkakliai. Jei pirmoje jo dalyje „Celtics“ minimaliai diktavo savo sąlygas (48:38), tai po didžiosios pertraukos „Bulls“ rezultatą persvėrė – 75:68.

Paskutinės 6 minutės vyko taškas į tašką ir laiminti komanda nuolat keitėsi. Per paskutines tris su puse minutės ekipos keitėsi beveik tik baudų metimais. Isaiah Thomaso baudos leido „Celtics“ pirmauti 101:98, bet tada metimus pataikė ir Jerianas Grantas. Be klaidų taškus rinko ir I,Thomasas su Dougu McDermottu (103:102), bet „Bulls“ atsiliekant vienu tašku, Marcusas Smartas paskutinę sekundę prasižengė. Baudų mesti stojęs Jimmy Butleris išplėšė pergalę – 104:103.

J.Butleris iš viso „Bulls“ ekipai pelnė 29 taškus, 19 surinko Bobby Portisas, 15 pridėjo Robinas Lopezas (8 atk. kam.), 12 – Tajus Gibsonas (9 atk. kam.), 11 – D.McDermottas.

„Celtics“ komandai 29 taškus pridėjo Isaiah Thomasas, 17 – Kelly Olynykas, 11 – Terry Rozieris, 10 – Amiras Johnsonas.

Gairės: nba, bulls, celtics, butleris